İzmirde aralık ayında nişan yapılabilicek mekanlar

esra3535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
30
0
38
izmirde aralık ayında nişan yapılabilicek mekanlar:enbuyukkk:

Son düzenleme:
merhaba simdiden hayırlısı olsun arkadasım
ilk basta nasıl bir nişan olacak onu söylermisin yemekli mi mesela
ayrıca izmirde nerde oturuyorsun bence bulundugun yere yakın olursa daha iyi olur

cok tsk ederim.karşıyaka,bostanlı cevrelerini düşünüyoruz.yemekli olmucak nişanımız.

canım bende atakentte oturuyorum ben kına gecemi demirköprüde yapcam ve küçük ama cok hoş bence tam nişanlık hatta keşke burda yapsaydım die üzülmüştüm :) demirköprü kent cafe

orasıda olabilir aslında.ama ben cokta küçük olsun istemiyorum:)))))önerin için cok tsk ederım

ozaman düğün yapcagım yerde yap:) çiğli grant ege düğün salonları yaz nette cıkıo:) bak bkalım begencenmi

inanmıyorum daha biraz önce telle orayı aradım:) bu kadar tesadüf olur tabi gidip salonu göredim henüz.netten baktığım kadarıyla biliyorum sen gördün mü salonu?

inanmıyorum daha biraz önce telle orayı aradım:) bu kadar tesadüf olur tabi gidip salonu göredim henüz.netten baktığım kadarıyla biliyorum sen gördün mü salonu?

evetttt cok tatlı ne kadar şstediler orası benim abimin arkdasının yeri ve cok büyük yenilikler yaptılar salonda ne bileyim mesela giydirmeli sandalyeler filan cok hoş gelin damat masasıı pastası ay benim cok hosum gitti senin ne zaman olcak

aralık ayında 1250 ytl gibi bir fiyat verdiler pastalı menüye.salonun şimdiki hali netteki halimi? yoksa netteki halinden sonra mı değişiklik yapıldı:KK70:cok soru soruyorum demı:KK70:

canım netteki gibi ama bence nette okadar güzel cıkmamış mesela benim gittigimde beyaz örtüler vardı süperdi:)bende abimin arkadaşı die 1000 verdim ama deger bence.canım sorcagın ne varsa sor yardıncı olmayı isterim:) kuaför filan :)

tel actım acan kişi bana hersey içinde kuaför filan dedi ama ben o kuaföre güvenemem:S:S tabi nedir kimdir bilmem ama onu konusucam pzrtesi gidince kuaför işini dışardan halledeyim istiyorum.senin düğün ne zaman:)

benim 9 kasım düğünüm az kaldı kuaförüm atakentte cem cok süper bi yer tavsiye ederim ama biraz pahalı bak bende bu işi yapıom kuaförlerle konus bana yaz ben sana bilgi veririm haklarında iiyyii kötü diye:)

tesekkür ederim beklerim hem düğün salonunu görürsün :)bu arada sadece bayanlara özel manikür pedikür agda kas bıyık var yolun düşerse semikler dia karsı sokagı halime güzellik salonu

X