İyi tencere markaları

Canangul133

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2020
1.217
1.255
Herkese merhaba,
Hediye olarak granit tencere takımı alacağım. Fakat bir türlü karar veremiyorum. Yorumları okuyorum. Biri yazmış, boyası kalktı, biri yazmış kapak patladı.

Bir sürü ürün inceledim çok kararsız kaldım, şöyle uzun süreli kullanılabilecek, iyi bir tencere markası önerebilirmsiniz.

Karaca Emsan Tefal hepsinden kullandım ama.en iyisi taç marka olan çıktı granit gibi de değil sadece pilavı ertesigune isitinca kuruma yapiyor

Karaca Emsan Tefal hepsinden kullandım ama.en iyisi taç marka olan çıktı granit gibi de değil sadece pilavı ertesigune isitinca kuruma yapiyor

Evimde Tac ve Karaca marka granitler var.

Tac olan cizilmedigi halde, yemek pişirme sirasinda kabardi. Yuzeyindeki siyah kisim resmen 3-4 cm yukseldi.

Karaca ise 1.5 yıldır elimde ve kendi spatulalariyla vs kullandigim icin guzelce dayandi.

Anneme emsan aldik o da memnun gerci daha 6 ay oldu. Ama bi sorun yakalasaydi kesin bunu belirtirdi.

Bizde anneme iki yıl önce Emsan aldık siyahlisini teflon gibi ciİzilmeler oldu. Bendeki taç şunlar resim.paylasiyorum.bende kapakları yere düşüp tuz buz oldu başka kapakla kullanıyorum ama tencere içleri gayet iyi çıktı set şeklinde değil tekli tekli almıştım.

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-09-21-23-47-994_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-09-21-23-47-994_com.android.chrome.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 103
Granit tencerelerim de var ama ben çelik tencereden vazgecmem. İyi bir çelik tencere ömürlük olur. Çizildi kabardı derdi olmaması için bence çelik tencere bakın.

Ben karaca biodiamond serisini kullanıyorum memnunum. Çok şık ayrıca

X