İstanbul'da Fal - Falcılar

O biraz kabulleniş ile ilgili bence, bittiğini kabul edip sadece kendine odaklanmak gerek ben öyle yaptım.kendi içimde onu affettim, aslında affettiğim şey o değildi kendimdi. çünkü onlar gidince geriye bize hissettirdiği o saçma duygular kalıyor.Bizden başka kimse bize üzülmüyor çünkü gidenler hayatlarını yaşamaya devam ediyor.Ben ne zaman bana hissettirdiği tüm kötü duygular için kendi içimde onu da kendimi de affettim,onu odağımdan çıkardım ben nasıl mutlu olurum kendi başıma diye düşündüm nitekim tek başına ölücez bu hayatta.En çok da kendi kul hakkıma girdiğimi farkedip kendimden özür diledim hiç abartmıyorum 4 senedir dönmeyen adam 1 ayda döndü,daha önce dönse ben o kafayla başlar yine aynı hataları yapar yine aynı şeyleri yaşardım muhtemelen.Şimdi beni terkeden adam sen çok değişmişsin diyerek bana hayran olduğunu söylüyor ve hiç abartmıyorum kafamda çizdiğim benden sonraki o mutlu mesut adam da yoktu karşımda bayağı zamanında hayal ettiğim olmasını istediğim şekilde gördüm.Biraz inançla da ilgili belki ben bu tarz şeylere inanmaya başladığım için de bunları yaşamış olabilirim bilemedim

Bu iş enerji işi burada birçok kişiye Zeynep çıktı birçok kişiye çıkmadı. Gülistandan çok memnun olan var. Bana tek birsey bilemedi.

İlk defa el falı baktıracağım da en az 4 fotoğraf istiyor. Tam olarak ne kadar detay atıyorsunuz ki siz? Ben avucumu çektim tek fotoğrafta bence net belli oluyor.

Lizyaa Lizyaa senin baktırdığını bildiğimden cevaplayabilirsen çok sevinirim

Onun dışında başka baktıran arkadaşlar da cevaplayabilirse sevinirim

İlk defa el falı baktıracağım da en az 4 fotoğraf istiyor. Tam olarak ne kadar detay atıyorsunuz ki siz? Ben avucumu çektim tek fotoğrafta bence net belli oluyor.

Kahve fali da baktirabilirsin Berk'e sanki onda cok daha netti benim. Ama el fali istiyorsan ben birini sordugum icin kendi fotografimi ve o kisinin fotografini ekledim toplam 3 foto ekledim. tek kendi avcunun fotosunu da ekleyebilirsin, 4 maksimum sayi en az 1 ekleniyor galiba.

Kahve fali da baktirabilirsin Berk'e sanki onda cok daha netti benim. Ama el fali istiyorsan ben birini sordugum icin kendi fotografimi ve o kisinin fotografini ekledim toplam 3 foto ekledim. tek kendi avcunun fotosunu da ekleyebilirsin, 4 maksimum sayi en az 1 ekleniyor galiba.
onun fotoğrafını ekleyeyim o zaman. 1 yükledim ben hata verdi bende o yüzden baktıramadım
İndirime girince yollayayım teşekkür ederim canım

Ben sosyal medyadan baktırdım (isim vermek reklama giriyor mu bilmiyorum)😅 ince çizgileriniz bile çok önemli ve bilek çizginizde önemli

zeynep vade nasıl tutturdu hayret. bana en geç 4-5 içinde ay dediği adam iki buçuk sene sonra dönmüştü o saatten sonra dönse ne dönmese ne tabi. olmadı haliyle :KK70:
Yalnız 2 sene geniş bir kavram çok normal değil mi,yani o zamana kadar mecbur dönsün bi zahmet🤣ayrıca Zeynep'e göre türlü belaların tüm türevlerini yaşayacaktı fizikten şükürler olsun ki yaşamamış kimsenin oyle bir durum yaşamasını istemem,ama dediği bir kaç şeyi de birebir o kişinin ağzından da duydum ama hep diyorum ben zeynep için asla harika diyemem

X