İstanbul göz kapağı estetiği

taptap05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
30
3
42
Merhaba
İstanbulda göz kapağı estetiği için önerbileceğiniz uçuk fiyatı olmayan iyi bir doktor arayışındayım.
Doktor ismi paylaşırsanız sevinirim.
Belki aynı ameliyatı olanlar vardır aramızda ?
Memnunmusumuz-pişmanlık yaşayan varmı çok merak ediyorum???

Merhaba, yaklaşık 15 yıldır göz kapağım düşük. Forumlarda okuduğum gözün açık kalması, asimetri vs gibi sebeplerle korkumdan yaptıramadım. Doktor araştırıp en iyisini bulmak gibi bir meziyetimde yok. Birkaç doktor araştırdım plastik cerrahlardan 1500 euro 2000 dolar gibi fiyatlar aldım. Göz doktorlarından da 4 binden başlayıp 20 bin tlye kadar fiyatlar vardı. Baktım bu konuda seçim yapamayacağım görüştüğüm doktora yaptırdım. Ne kadar kötü olabilir ki dedim. Şuan ameliyatın 3. Günündeyim ameliyat öncesi ,2.ve 3.Günümün fotografını ekliyorum. Şuan sol gözümü kapadıgımda azıcık bir açıklık kalıyor ama ödemden vsden kaynaklandıgını düzeleceğini düşünüyorum. Keşke daha önce cesaret edip yaptırsaydım yıllarca öyle gezdim. Herkes nerelerini, sorun olmayan yerlerini bile yaptırıyor. Bugüne kısmetmiş. Biraz bulanık görmem var geçici bir durummuş. Mükemmel olup olmadığını biraz daha iyileşince göreceğim ama eski halinden iyi olacağını düşünüyorum. Ben araştırırken ayrıntılı kimseden birşey bulamadım öncesi ve sonrası gerçek resimleri görenlere belki yaptırma konusunda cesaret gelir. Acı- agrı kesinlikle yok birtek ilk günün akşamı 1 saat kadar çok az acıdı. 6.500 tl gibi gayet normal bir rakama yaptırdım. Daha tam iyileşmediğim için doktoru tavsiye aşamasında değilim iyileştikten sonra yazabilirim.
Sevgiler.

Eklentiler

• 97A0773D-6843-4B12-A542-B45BFDE8177B.jpeg
    97A0773D-6843-4B12-A542-B45BFDE8177B.jpeg
    31 KB · Görüntüleme: 881
  • A5FB3735-EF20-46BC-BF01-EF86298C0323.jpeg
    A5FB3735-EF20-46BC-BF01-EF86298C0323.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 734
  • 5900BCAE-A4AF-42B1-8010-37E9CF2556F2.jpeg
    5900BCAE-A4AF-42B1-8010-37E9CF2556F2.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 750
  • B8CE19B6-4D8B-448E-9BE1-2DE8905DC199.jpeg
    B8CE19B6-4D8B-448E-9BE1-2DE8905DC199.jpeg
    32,5 KB · Görüntüleme: 829
Son düzenleme:
Merhaba, yaklaşık 15 yıldır göz kapağım düşük. Forumlarda okuduğum gözün açık kalması, asimetri vs gibi sebeplerle korkumdan yaptıramadım. Doktor araştırıp en iyisini bulmak gibi bir meziyetimde yok. Birkaç doktor araştırdım plastik cerrahlardan 1500 euro 2000 dolar gibi fiyatlar aldım. Göz doktorlarından da 4 binden başlayıp 20 bin tlye kadar fiyatlar vardı. Baktım bu konuda seçim yapamayacağım görüştüğüm doktora yaptırdım. Ne kadar kötü olabilir ki dedim. Şuan ameliyatın 3. Günündeyim ameliyat öncesi ,2.ve 3.Günümün fotografını ekliyorum. Şuan sol gözümü kapadıgımda azıcık bir açıklık kalıyor ama ödemden vsden kaynaklandıgını düzeleceğini düşünüyorum. Keşke daha önce cesaret edip yaptırsaydım yıllarca öyle gezdim. Herkes nerelerini, sorun olmayan yerlerini bile yaptırıyor. Bugüne kısmetmiş. Biraz bulanık görmem var geçici bir durummuş. Mükemmel olup olmadığını biraz daha iyileşince göreceğim ama eski halinden iyi olacağını düşünüyorum. Ben araştırırken ayrıntılı kimseden birşey bulamadım öncesi ve sonrası gerçek resimleri görenlere belki yaptırma konusunda cesaret gelir. Acı- agrı kesinlikle yok birtek ilk günün akşamı 1 saat kadar çok az acıdı. 6.500 tl gibi gayet normal bir rakama yaptırdım. Daha tam iyileşmediğim için doktoru tavsiye aşamasında değilim iyileştikten sonra yazabilirim.
Sevgiler.
Geçmiş olsun

Teşekkür ederim. 11. Gün dikişlerin durumu bu şekilde 2 güne alıcaklar.
12. Gün dikişlerim alındı. Bundan sonrasında yara izi geçirici krem kullanıcam 2 ay boyunca. Yaptırdığıma çok memnunum keşke daha önce yaptırsaymışım diyorum. Sevgiler.

Eklentiler

• ECF0BE0F-F600-4FC2-AA84-27827F2D69D5.jpeg
    ECF0BE0F-F600-4FC2-AA84-27827F2D69D5.jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 986
Yaa ne kadar güzel olmuş, benim de yaşım ilerledikçe gerekeceğini düşünüyorum. Çok acımıyor ağrımıyor değil mi?

Yaa ne kadar güzel olmuş, benim de yaşım ilerledikçe gerekeceğini düşünüyorum. Çok acımıyor ağrımıyor değil mi?
kesinlikle agrı yok, acı yok. Yanlızca orda dikiş olduğu için dikkat etmek gerekiyor. yatarken veya üzerinizi değiştirirken orayı gerdirirseniz ancak öyle acıyor. keşke daha önce yaptırsaymışım diyorum.

12. Gün dikişlerim alındı. Bundan sonrasında yara izi geçirici krem kullanıcam 2 ay boyunca. Yaptırdığıma çok memnunum keşke daha önce yaptırsaymışım diyorum. Sevgiler.
merhaba gözleriniz çok güzel olmuş,

hep güzellikleri görün inşallah :)

doktorunuz istanbul'da mı istanbul'daysa hangi semtte :)

19.gün görüntüsü bu şekilde. İz giderici krem kullanıyorum artık. Dikiş yerleri, dikiş alındıktan sonra pütürlü kaldı. doktor geçeceğini söyledi. Bazı yerler bir haftada alıyor dikişleri benim doktorum 12. Günde aldı bu iz açısından iyi mi kötümü bilmiyorum :KK43: .

Eklentiler

• 29B6835E-8B44-43CA-9A18-FE2423101F8E.jpeg
    29B6835E-8B44-43CA-9A18-FE2423101F8E.jpeg
    40,2 KB · Görüntüleme: 993
  • DF8D1CA0-8C49-4176-A261-C1AED35A2F9B.jpeg
    DF8D1CA0-8C49-4176-A261-C1AED35A2F9B.jpeg
    40,6 KB · Görüntüleme: 921
merhaba gözleriniz çok güzel olmuş,

hep güzellikleri görün inşallah :)

doktorunuz istanbul'da mı istanbul'daysa hangi semtte :)
Çok teşekkür ederim. Doktor istanbulda bahçelievler civarı. tavsiye edeceğim kadar iyi mi bilmiyorum :) ben yaptırdım ama başkasıylada kıyaslayamıyorum :)

Aa bana çok yakın istanbuldayım bende hastanemiydi klinik mi
Hastane. Fakat şunu söylemek istiyorum dikişlerimi 12. Günde aldılar ve çizgi halinde kabarık bir doku oluştu. Başka bir arkadaşımın annesi devlet hastanesinde benden iki hafta önce ücretsiz yaptırdı dikişlerini 7 gün sonra aldılar ve onda kabarık doku oluşmadı ve izi benden daha az. Benim dikişlerimi geç aldılar. Para verirsem daha iyi olacağını düşünmüştüm yanılmışım. Umarım bu kabarık doku zamanla iyileşir ama iyileşecek gibi de durmuyor. 17 ocakta 1. Ayım dolacak yeniden foto paylaşırım.

Hastane. Fakat şunu söylemek istiyorum dikişlerimi 12. Günde aldılar ve çizgi halinde kabarık bir doku oluştu. Başka bir arkadaşımın annesi devlet hastanesinde benden iki hafta önce ücretsiz yaptırdı dikişlerini 7 gün sonra aldılar ve onda kabarık doku oluşmadı ve izi benden daha az. Benim dikişlerimi geç aldılar. Para verirsem daha iyi olacağını düşünmüştüm yanılmışım. Umarım bu kabarık doku zamanla iyileşir ama iyileşecek gibi de durmuyor. 17 ocakta 1. Ayım dolacak yeniden foto paylaşırım.
Gecmis olsun o top top dikis kusurları maalesef gecmiyor.Benim dikislerimin bir kısmı 3.gün diğer kısmı 7.gün alınmıstı.

Merhaba
İstanbulda göz kapağı estetiği için önerbileceğiniz uçuk fiyatı olmayan iyi bir doktor arayışındayım.
Merhaba ne zamandır yaşadıklarımı paylaşmak istiyodum go kapağı ameliyatı olma aşamasındakilerle ,konu uzun olsa da derli toplu anlatmaya calisicam, bende bir miktar göz kapağı düşüklüğü ve fazlaca göz kapağı şişliği vardı gencligimden beri süre gelen 43 yaşımdayım ve hep istedim ama bir türlü cesaret edemedim ve bütçe ayarlamakta zorlandım, birgün yine araştırma yaparken Seyrantepe Şişli Etfal hastanesi neden estetikmcerrahi bölümünden randevu aldım sadece görüşmeye gitmekti amacım yaptıracağını inancim yoktu, görüşme gerçekleşti ve evet ihtiyacını var yapılabilir ama şart diil dediler yani okuma vs güçlüğü çekeceğiniz boyutta diil sizinki keyfe keder bı boyutta olduğundan ücretli bı şekilde yaptırabilirsiniz dediler kan tahlili istedile ve yaklaşık 20 gün 1 ay sonrasına randevu verdiler, bu arada bende düşünme fırsatı buldum, ameliyat günü geldiğinde bugün diilse ne zaman dedim ve gittim. Hastane ortami pek konforlu diil sabah 7 de ordaydim çok çok bekledim sıranın gelmesini ve o arada alakasız kollarından 5 6 kez gitsem mi naapiyirum ben burda dedim, neyse saatler sonra operasyon oldu . Hiç acı yok ama zorlayıcı bı süreç . İlk bir hafta zorlandim, sonraki günler beklediğimden görüntü olarak kötüydü, biraz depresyona girdim bin pişman oldum korktum vahhh dedim, ben ne halt yedim vs Ama heryede de yazdigi gibi dolu dolu 2 ay biterbitmez çokta güzel diri genç Gözlere sahip oldum. Ama o ilk zamanlar çok pişmanlık ve korku yasadim.bir gözüm kapanmadı kuruluk oldu vs. O başka konu, ben hastane ve sonucunu yazıyorum . Ücreti yazmadigimi farkettim Ekim 2022 de 1500 TL istediler, muhasebeye geldiğimde 1150 ödedim. Nedenini bilmiyorum. . insallah yardimci olmuşumdur. Şuan memnunum 3 ay oldu hala bazı geceler bir gözüm tam kapanmiyo kuruluk yapiyo ama zamanla esneyecek ve normale dönecek.harika dikiş yaptilar bir dikiş izi yok çok memnunum sadece kalem gibi bı kırmızılık var o da zamanla geçecek önemli bı yere giderken bb kremle bile kapatıyorum gerçi o kırmızılık herkes makyajım zannnetti bu sürede.. Ama bir gerçek var ki HİC BİR SEY ALLAH'IN YARATRİGİ GİBİ KUSURSU OLMUYO ELBETTE.
Ben yorgun ifademden kurtulmak için yaptırdım derdim çok gençleşmek vs diil ikincicuk annesiyim sadece yorgun goruntumunbira gidermek istedim sanırım o da oldu. Ben.memnununm . Ha bu arada DR Yasin canbaz ,ama bilin ki drlarin kendisi girmiyo bunislemi alt kadro hallediyo . Onlarda oldukça merhametli işinin ehlilerdi. Memnunum yani sadece konfor sıfır öyle anksiyetenizi korkularinizi pispisliycak kimseler yok orda. . Salicakla kalınız.

Merhaba
Aman kardeşim lütfen çok iyi araştır.Ben oldum.Çok pişmanım.Sayısız sorun yaşıyorum.Üstelik Dünya gözde yaptırdım,nerdeyse servet ödedim.Sonuç tam bir fiyasko.

Merhaba
Naptınız oldunuz mu ??

Merhaba

merhaba ben istanbul’da polat tower’da ameliyat oldum ve çok pişmanım. çok iyi araştırın ve cidden ihtiyacınız göz kapağı derisi fazlalığı mı yoksa kaş düşüklüğü mü vs bunu birkaç doktorla görüşün. göz kenarlarınız kemikliyse gözleriniz çukurda kalabilir veya kaşlarınız aşağı çekilebilir benim gibi. kaşlarım aşağı geldiği için eski canlı bakışlarım da gitti ve üzgün bir ifadem oldu maalesef. geri dönüşü de yok. hala çare arıyorum…

X