Bölgesel İncelme İSTANBUL DİLAN POLAT-RASPİNG

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

poncikvegece

Pipili bir bebiş :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
8.477
29.060
Merhaba Hanımlar,

İstanbul da olup ta DİLAN POLAT-RASPİNG deneyen var mı ?
Deneyipte memnun kalan oldu mu aranızda ?
İşe yarıyor mu ?

Söyledikleri gibi 1 seansta 5-6 cm incelme mümkün mü ?

Arkadaşlar dilan polat gittim görüşmede uzman estetisyen o kadar ilgiliydiki bölgelerime baktı bana uygun bir protokol oluşturdular birebir kübra hanım ile cevriye hanım ilgilendi benle çook teşekkür ediyorum 8 seans aldım incelmem öncesi sonrası resimlerime inanamadım ellerinize sağlık kızlar çok teşekkür ederim sizi iyki tanıdım dilan polat bir harika her yerde anlatıcam mutlaka herkes gitmeli incecik bedenler şahane cilt bakımları muhteşem ekip dilan polat ekibi.

Bugün dilan polat gittim rasping cilt bakımı selülit paketleri satın aldım cilt bakımında tek kelimeyle hydrafacial 450₺ verdim ama siyah nokta denilen bir şey kalmadı cildim ışıl ışıl oldu evde eşim yüzüne naptın çok güzel olmuş diyince ben bu ekibe daha çok güvendim rasping tek seans 7 cm incelmem peki şaşkınlıkla eve gelip kendim ölçtüm sonuç gerçek daha ne olsun ♥️ teyzem daha öncesinden gitmiş çok memnun onun memnuniyeti üzerine gittim kızlar bir şahane paketler fiyatlar harikaydı teyzemde rasping gitmişti 8 seans aldı ve kadının sonucunu gördükten sonra koşa koşa gittim arkadaşlar kötü yorumlar sadece iyi şeyi çekemediklerinden ben oriya gittiğimde müşterilerin bir çoğu ile konuştum hepsi memnun bir bayan kasada paketlerini yeniliyordu bu kdar güzel bir yerde paket alırken bir saniye düşünmeyin verdiğim para helal olsun rasping bugün aynı zamanda bende tek seans yaptırdım 7 cm inceldim paketlerm bitsede yenilerim kadın şahane işler başarıyor tebrik ediyorum cilt bakımı ve rasping düşünmeden satın alın kızların ilgisi bahçeye çıkıyorum bir şey içermisiniz içerde bir şey içermisiniz ilgi alaka sonuçlarına hayran kaldım haftayı iple çekiyorum 2. Seansımı dilan polat ekibine kucak dolusu sevgiler emeklerinize sağlık güze güler yüzlü dilanın 👼 melekleri

K Kazen sence bu yapılan işlemler kandırmaca mi?
Yaptırmayı düşünüyordum ama bu mesajlardan sonra tereddüt ettim
Arkadaşlar Dilan Polat by Sıla Doğu güzellik merkezinde(İstanbul Levent şube) 7 seans rasping (yağ kırma işlemi) 7 seans elektro simülasyon (pasif jimnastik) paketim var paket fiyatı normalde 1500 TL fakat yarı fiyatına devredicem yol çok uzak gidemiyorum ilk seansta 11 cm inceldim korona yüzünden toplu taşımaya binemiyorum ilgilenen olursa 700 TLye devredicem ilgilenen varsa mailimi vereyim yarın devrini hemen yaparım iade ücret alamadığım için devredebilicegimi söylediler zarara girmek istemiyorum biri faydalansın isterim

Arkadaşlar Dilan Polat by Sıla Doğu güzellik merkezinde(İstanbul Levent şube) 7 seans rasping (yağ kırma işlemi) 7 seans elektro simülasyon (pasif jimnastik) paketim var paket fiyatı normalde 1500 TL fakat yarı fiyatına devredicem yol çok uzak gidemiyorum ilk seansta 11 cm inceldim korona yüzünden toplu taşımaya binemiyorum ilgilenen olursa 700 TLye devredicem ilgilenen varsa mailimi vereyim yarın devrini hemen yaparım iade ücret alamadığım için devredebilicegimi söylediler zarara girmek istemiyorum biri faydalansın isterim

X