İsim konusunda sizce?

Kadını çıldırtmışlar. Yahu beğenmeyen beğenmesin fikir danışmış sadece, sorduğu her soruya beğenmedim atılmış.
Numeroloji ile ilgileniyormuş tane tane de anlatmış sebeplerini, buna rağmen konu sahibini burada zorbalarken doğmamış bebesini düşünüyomuş gibi yok dalga geçerler yok zorbalık yaparlar demek gülünç olmuş.
Kızımın ismini rukiye, ayşe, fatma koymak istiyorum dinen çok hoşuma gidiyor diyene peşpeşe beğenmedim atılıp dalga geçilmiyor da, astrolojiyle haşır neşirim venüs koymak istiyorum diyen neden bu kadar dalgaya alınıyor acaba.
Tşk ederm yorumunuz icin gerçekten anlayan insanlarda görmek bni mutlu etti.. :) altı üstü arasında kaldım sebebı bunlar dedim ve bu konu yüzünden 2 kere hesap askıya alındı ceza yedim forumdan sogudum. Nerden açtıysam konuyu🫠

Hz. Peygamber'e başkası tarafından verilen iki ismi bile sünnet oluyor da kendi kızlarına koyduğu isimleri neden sünnet olarak almıyorsunuz? Madem bu kadar ehli sünnetsiniz Peygamberimizin kızlarına koyduğu isimlerle sizi başbaşa bırakıyorum, birini seçersiniz artık:

Zeynep, Rukiyye, Ümmü Gülsüm, Fatıma

Aaa Fatma neden sizlik değil? Hz. Peygamber kızına beğenip koymuş bu ismi siz ne hadle beğenmiyorsunuz? Nerde kaldı sünnet? hani her yaptığı hareket sünnet sayılıyordu? 🥴🥴 benim önerim Ümmü Gülsüm, hem çift isim, hem peygamberimiz koymuş: sünnet × sünnet sevabı bol olur. Hem içinde ü harfleri de var çakraları açık olur kızınızın 🥸
Yani zaten biraz araştırıp yada bu isimlere sahip cogu kişiye bakarsanız ne kadar ismin agırlıklarını tasıdıgını zorlandıgını anlarsınız bu kdr zor değil :)

Tşk ederm yorumunuz icin gerçekten anlayan insanlarda görmek bni mutlu etti.. :) altı üstü arasında kaldım sebebı bunlar dedim ve bu konu yüzünden 2 kere hesap askıya alındı ceza yedim forumdan sogudum. Nerden açtıysam konuyu🫠
Boşverin siz ban yersiniz. Hoşlanmadığınız üyeleri engelleyin.
Açtığınız konunun absürtlüğü yok ayrıca.
Konu açmaya devam edin..
Yogayla, astrolojiyle, numerolojiyle ilgilenenlerle dalga geçen bir güruh var toplumda. Kişisel algılamayın.

Boşverin siz ban yersiniz. Hoşlanmadığınız üyeleri engelleyin.
Açtığınız konunun absürtlüğü yok ayrıca.
Konu açmaya devam edin..
Yogayla, astrolojiyle, numerolojiyle ilgilenenlerle dalga geçen bir güruh var toplumda. Kişisel algılamayın.
Dogrudur artık umrumda değil zten, böyle devam etsinler yapcak bişey yok bigün böyle seylerin gerçekten dogru oldugunu ve bir ilim oldugunu anladıklarında görecegiz die düşünüyorum:)

X