İŞ ARKADAŞIMLA ...

Haletiruhiyesiharap

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
368
958
İyi günler hanımlar.Uzatmadan konuya girmek istiyorum.32 yaşında 2 çocuk annesi kadınım .Cocuklar benimle yaşıyor .Okula gidip geliyorlar .3 yıl önce işe girdiğim yerde biriyle tanıştım.2 yıllık sevgili kaldık ancak benim çocuklu olmam daha önce başımdan evlilik geçmiş olması sebebiyle bu işin olmayacağını söyledi ayrıldı.Aynı yerde çalışmaya devam ettik .Ayrıldıktan iki ay sonra başka biriyle sevgili oldu .Çok üzülüyordum. Bunlar ayrıldıktan 5 ay sonra evlendiler .Ben bu süreci baya zor atlattım antideprasan kullandım çocuklarım ve aileme karşı ilgisizleştim.Her neyse bu adam geçen çarşamba bana mesaj attı lobinin arkasındaki odaya gel diye .kalktım gittim.bana çok mutsuz olduğunu beni unutamadığını söyledi .Bize bi şans ver dedi .Boşanma davasını açmış zaten.Ben de duygusal boşluktan heralde kabul ettim.Birlikte bi ev tuttuk (günlük ev) ama çok pişmanım onunla birlikte olmak istemiyorum ama mesaj attığında cevap vermeden yapamıyorum .Hala antidepresan kullanıyorum bi akıl verin napıcam?

Bence bu kişi size iyi gelmiyor uzak durulması gereken biri. Herseyden önce 2 yıl sevgili kalıyorsunuz koskoca 2 yıl daha önce evlendiginizi ve çocuklarınız olduğunu bilmiyor muydu da bir anda problem oldu?

Şans isteyen evli bir adam ki öncesinde seni sevmemiş istememiş. Böyle birini engelleyeceğine ona koşuyorsun. Bunu Dr unla konuş belki ilaçları değiştirir ya da dozunu

Devam etme vazgeç yanlış bir karar vermişsin tekrar geldiğinde ona güvenip kabul etmeyecektin

yaşı daha çok genç. Bugün boşanır gene beraber olursunuz ama yarın tekrar ben çocuk istiyorum diye evlenmek istiyebilir başkasıyla. İyi düşün iyi karar ver. Sonra gene üzülme.

Oh ne ala ...

Seninle 2 yıldır birlikte, evlilik söz konusu değil, çocuklarını, ilk evliliğini öğrenince ayrılıyor, ama 2 aydır sap gibi geziniyor, daha yeni tanıdığı biriyle evleniyor ...

Sonra vay efendim anlaşamadım, boşanıyorum bilmem ne. Sen yer dolduran mısın? Boşluğa düşünce yedekte kalan mısın?

Bir de günlük ev tutuluyor.

Sonunu ne düşünmek, ne de söylemek istemiyorum.

Yarın bir gün "pişmanım", "yapmamalıydım" diye başlık açılır.

Heves deyip geçirmelisin bence. Yol yakınken ayrıl.

Ne kadar kötü insanlar var böyle, sizin yalnız olmanızı resmen kullanıyor bu adam, iş yerinde hissedilirse bu durum çok zor durumda kalırsınız.lutfen uzaklaşın o kişiden

Sizi yargilamak istemiyorum haddimede degil ama çoluğu çocuğu gectim kendine saygin olsun arkadaşım! Yani öldün mü aşkından bu kadar mı kör oldun adam seni bu sekilde defalarca kullanır cok üzgünüm ama öyle kesinlikle size dedigi gibi büyük bir aşk falan besledigini sanmıyorum kendinize gelin tabiki sevin evlenin ama denginiz olan biri ile bu şekilde size direk sana oda tutim ev tutim benimle yat diyen birine de koşmayın zaten sizi cok sevse böyle biseye kalkışmaz

Tamamen seks amaçlı bir birliktelik. Adam ya çok azgin ya da eşiyle sorunları var çözümü seninle günlük seks yaparak bulmaya çalışıyor. En sinsi ve evlerden ırak erkek tipi

X