İp aski yaptıranlar

pelinprensesim

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
58
5
40
Merhaba kizlar 4 ay önce ip aski yaptırdım ama çene bölgemdeki deri kulak altına doğru katlanmis durumda bu ipin germesinden mi kaynaklaniyor ipin eskisi ne zaman geçer ip aski yaptırıp bu şekilde durum yaşayan oldu mu

Merhaba ben de yanak bölgeme ip askı yaptirdim sağ ve sol 3 er ip toplamda 6 ip kullanildi .yaptirali 5 gün oldu .jawline çene hattım ortaya çıktı yanaklarim gerginlesti.bahsettigiz durum sol yanagimda var doktor bir aya duzelecek dedi.Sonucu güzel oldu evet ama ipleri hisstmek ağzını yeterince acamamak ve mimikleri kullanamamk yemek yiyemem ozellikle cigneme eylemini yapamamak çok kötü bir durum.Bilmiyorum ilerleyen zaman ne gösterir ama ipler her an kopacakmis gibi çok dikkat etmek lazım gülme eyleminde yanak kisimlarimda gıcırtıli bir ses geliyor eyvah diyorum kopacak koptu yani bu rahatsız edici psikoloji olduğu için hareketlerini sürekli kısıtlamak zorundayım açıkçası bir daha yaptirirmiyim asla. Zaten etkisi de kısa suruyor.İlk defa yaptırdım denemek istedim ama benden uzağa.guluslerim vardı benim baktıkça içini açan insanın gulemiyorum şimdi offf

Aslında deri katlandi ifademi şöyle duzelteyim ip jawline çene hattımi fazla gerdigi için çenem biraz küçük kaldı sanırım ip salmaya baslayinca çenem daha hacimli gözükecek ip aski bana göre değilmiş kesinlikle onu anladım şimdi kafamdaki soru ip askinin etkisi ne zaman geçecek? İnşaallah biran önce geçer

Aslında deri katlandi ifademi şöyle duzelteyim ip jawline çene hattımi fazla gerdigi için çenem biraz küçük kaldı sanırım ip salmaya baslayinca çenem daha hacimli gözükecek ip aski bana göre değilmiş kesinlikle onu anladım şimdi kafamdaki soru ip askinin etkisi ne zaman geçecek? İnşaallah biran önce geçer
Kişiden kişiye göre değişiyor etkisi kimi 3 ay sonra kimi 6 aya kadar sürüyor deniliyor
Kolejeni arttırdığı için lifting etkisi 1 seneden fazla etkisini gösteriyorumip askı bana göre değil aynen katılıyorum
Peki bize nasıl bir uygulama yapılmalı dolgun yuvarlak bir yüze sahip değilim cilt derim ince cene hattımın ortaya çıkması icin yaptırdım ama bu son

Merhaba kizlar 4 ay önce ip aski yaptırdım ama çene bölgemdeki deri kulak altına doğru katlanmis durumda bu ipin germesinden mi kaynaklaniyor ipin eskisi ne zaman geçer ip aski yaptırıp bu şekilde durum yaşayan oldu mu
Gamzeler olur ama katlanma olmaması lazım, doktorum acemiligine denk gelmişsin açıkçası, etkisi üç ay falan sürmüyor ben en son yedi ay önce toplam 10 ip yaptırdım, üç gün önce de koruma amaçlı iki ip attırdım ve dolgudan çok daha fazla işe yaradığını söyleyebilirim..beş sene önce tayfun diye bir doktora yaptırdım hiçbir işe yaramadı... Aslında ipin olayı, ipi yanagin sonuna kadar götürmekmis, bazı doktorlar cilt altındaki yapışıklık nedeniyle bunu yapmıyor o zaman da bir işe yaramıyor Nişantaşı'nda Dilek Akın var ben ona gidiyorum bı konuş istanbuldaysan

İp askı yaptırdım 4.günüm aynı durumu yaşıyorum buradaki yorumlara bakmak istedim yüzüme soldan bakınca çene hattım daha belirgin sağdan bakınca boyunla düz ve daha yukarda hatsız garip bir görüntü yanağımda da eşitsizlik var sizde düzelme oldu mu ben çok pişmanım şimdiden

İp askı yaptırdım 4.günüm aynı durumu yaşıyorum buradaki yorumlara bakmak istedim yüzüme soldan bakınca çene hattım daha belirgin sağdan bakınca boyunla düz ve daha yukarda hatsız garip bir görüntü yanağımda da eşitsizlik var sizde düzelme oldu mu ben çok pişmanım şimdiden
İp aski derinin ve cildin yapısını bozuyor ip aski etkisini yitirince yüzde kendini salıyor saçma sapan bişey benim ipaskim iyi olur diğerleri yapamamistir diyen Dr lara inanmayin itimat etmeyin

Doktora dudağının bir kenarı diğerinden aşağıda dedim ip aşkıyla esitlerim kolay dedi. Simdi dudagimin diğer tarafı da düştü iki tarafı da düşük gözüküyor ama sonuçta esitlendi ! Dr sözünü tuttu yani!

Selamlar ben yaptıralı 1 ay oldu hala acı var yaptır çık diye bır şey yok hala şiş ama araştırdığınızda 90 günde tam oturacağını söylüyor zaten ipler eriyecek maksat kolejini artırmak ve içerdeki harabıyeti iyileştırırken cilt altı yüzü de binevi düzeltmek bana faydası var yok diyemem ama 90 nıncı gün belli olur bu işin devamı yüz germe ameliyatı bızler süreci uzattık biraz artı 2 yıl faydası devam edecek 3 ay 5 ay yazan var bunu bilerek Nıye yaptırdınız ki

Herkese merhaba medikal estetik hekimi olarak şunu belirtmeliyim ki hiçbir işlem tek başına mucize yaratmaz.Cildimizin kalitesini bir günde kaybetmediğimiz gibi tek işlemle mucize beklemek çok doğru olmaz. Yaşlanma ya da cilt kalitemizin bozulması zamanla cildimizin yapısında bulunan hyaluronik asit , peptit gibi kayıplarımızdan kaynaklanır. Benim önerim cilt kalitenizi arttırmak için mutlaka yılda 3 kez gençlik aşısı dediğimiz mezoterapileri yaptırmak , yılda 2 kez de derin kırışıklıkların oluşumunu engellemek için botoks yaptırmak.Tabi ki bunun dışında da uygulamalar var ama bahsettiklerim koruma amaçlı önerdiklerim. Medikal estetik işlemlerine geç başlayanlar için bunun dışında yapılacak çok farklı uygulamalar da var. Cildinizi korumak bazı şeyleri kaybettikten sonra toparlamaya çalışmaktan çok daha kolay . Herkese güzel günler 😇

Selamlar ben yaptıralı 1 ay oldu hala acı var yaptır çık diye bır şey yok hala şiş ama araştırdığınızda 90 günde tam oturacağını söylüyor zaten ipler eriyecek maksat kolejini artırmak ve içerdeki harabıyeti iyileştırırken cilt altı yüzü de binevi düzeltmek bana faydası var yok diyemem ama 90 nıncı gün belli olur bu işin devamı yüz germe ameliyatı bızler süreci uzattık biraz artı 2 yıl faydası devam edecek 3 ay 5 ay yazan var bunu bilerek Nıye yaptırdınız ki
yani yüz germe ameliyatı ile ip askı aynı şey değil mi yüz germe ameliyatı kalıcı birşey mi

Merhaba ben de yanak bölgeme ip askı yaptirdim sağ ve sol 3 er ip toplamda 6 ip kullanildi .yaptirali 5 gün oldu .jawline çene hattım ortaya çıktı yanaklarim gerginlesti.bahsettigiz durum sol yanagimda var doktor bir aya duzelecek dedi.Sonucu güzel oldu evet ama ipleri hisstmek ağzını yeterince acamamak ve mimikleri kullanamamk yemek yiyemem ozellikle cigneme eylemini yapamamak çok kötü bir durum.Bilmiyorum ilerleyen zaman ne gösterir ama ipler her an kopacakmis gibi çok dikkat etmek lazım gülme eyleminde yanak kisimlarimda gıcırtıli bir ses geliyor eyvah diyorum kopacak koptu yani bu rahatsız edici psikoloji olduğu için hareketlerini sürekli kısıtlamak zorundayım açıkçası bir daha yaptirirmiyim asla. Zaten etkisi de kısa suruyor.İlk defa yaptırdım denemek istedim ama benden uzağa.guluslerim vardı benim baktıkça içini açan insanın gulemiyorum şimdi offf
Merhaba ben de yaptırmayı düşünüyorum ama pek memnun kalmadınız sanırım şimdi nasılsınız

X