ING Bank

eates

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
527
2
45
Sabahtan beri ING bankası internet şubesi için uğraşıyorum.Sözlüm askerde,Şırnak'ta ve izin alamıyor.Dağlarda sürekli.O yüzden onun hesabından eft yapacağım ama banka sözlüme şifre vermiyor,çünkü bankada kayıtlı numaradan araması gerekiyormuş.O hattı da orada çekmiyor.Vatanına hizmet eden askerlerimiz bunu haketmiyor,iki aydır maaşını alamıyor.Askerlerimiz şehit olunca üzülüp ağlıyoruz,teröristlere kızıyoruz ama bir banka bunu yapabiliyor.ING Bankı kınıyorum!...kötükedihüso

sinirinizi anlayabiliyorum ancak bu müşteriyi korumak için yapılmıştır..
çoğu bankada da prosedür böyledir.

Benim dört bankada hesabım var,işbankası,garanti,finansbank ve vakıfbank.Hangi numaradan ararsam arıyayım şifre konusunda yardımcı oluyorlar.Mutlaka sistemdeki numara olacak diye bir şartları yok onların.

Sabahtan beri ING bankası internet şubesi için uğraşıyorum.Sözlüm askerde,Şırnak'ta ve izin alamıyor.Dağlarda sürekli.O yüzden onun hesabından eft yapacağım ama banka sözlüme şifre vermiyor,çünkü bankada kayıtlı numaradan araması gerekiyormuş.O hattı da orada çekmiyor.Vatanına hizmet eden askerlerimiz bunu haketmiyor,iki aydır maaşını alamıyor.Askerlerimiz şehit olunca üzülüp ağlıyoruz,teröristlere kızıyoruz ama bir banka bunu yapabiliyor.ING Bankı kınıyorum!...kötükedihüso

Hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım, ulaşmak istediğin bankaya istediğin numaradan ulaşabilmelisin, sadece onlarda kayıtlı numarayla arama zorunluluğu da neymiş??!!! Bu nasıl bir güvenlik sistemi, nasıl bir müşteri koruma anlayışı, arayanın sizin müşteriniz olup olmadığını anlamanın tek yolu sizde kayıtlı numarasından araması mıdır?? İki aydır hesabına ulaşamayan bir asker söz konusu, sevgili Eates, bu konuda sonuna kadar arkandayım, sana özelden yazayım, belki birlikte bir çözüm buluruz. Nasıl kızdırıyorlar insanı ya.. Bize destek olmaya gelmişmiş.. Al o destek senin olsun Ing Bank!

Teşekkür ederim canım desteğin için,sözlüm en son İng bank Şırnak şubesindeki müdürle konuştu.(Daha doğrusu tartıştı müdürle telefonda)Sorun kısmen çözüldü,şifreyi aldık ama bu kez de her işlem için sistemdeki numaraya sms gönderiyor ve o şifreyi üç dakikada istiyor.Biraz riskli bir bölgeden az da olsa turkcell çekiyormuş.Hayatını riske atıp oraya gitti ve gelen şifreyi söyledi bana telefonda.Ben de tüm maaşını diğer hesabına gönderdim.Artık diğer ay nasıl çözeriz bilmiyorum.Ben böyle bir şey görmedim.Her ay sıkıntı...

Teşekkür ederim canım desteğin için,sözlüm en son İng bank Şırnak şubesindeki müdürle konuştu.(Daha doğrusu tartıştı müdürle telefonda)Sorun kısmen çözüldü,şifreyi aldık ama bu kez de her işlem için sistemdeki numaraya sms gönderiyor ve o şifreyi üç dakikada istiyor.Biraz riskli bir bölgeden az da olsa turkcell çekiyormuş.Hayatını riske atıp oraya gitti ve gelen şifreyi söyledi bana telefonda.Ben de tüm maaşını diğer hesabına gönderdim.Artık diğer ay nasıl çözeriz bilmiyorum.Ben böyle bir şey görmedim.Her ay sıkıntı...

Bu ne saçmalık, inan anlamış değilim. Dağdaki askere reva görülen bu mudur? Sözlün canını tehlikeye atıp illa o telefonun çektiği yere gitmek zorunda mıdır? Üç dakika içinde sözlün sana ulaşamadı ne olacak o zaman?
Bir şeyi merak ettim Oyak Bank la neydi durumunuz? Böyle sıkıntı çekiyor muydunuz?

Canım sözlüm haziranda yedek subay olarak olarak askerliğini yapmaya başladı.İlk maaşını garantiye yatırmışlardı.Onda da şöyle bir sorun yaşadık,kartı gelmemişti ama internet şubesinden halletmiştik.Daha sonra ise ing banka yattı maaşı.Ama çevremden araştırdım,oyakbankla sorun yaşayan yokmuş.

X