İlköğretim Yorum ve Soruları İlkokul 2.sinif kitaplari

Evrence

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
668
1.218
Merhaba,
Bizim okulumuza MEB matematik kitaplarını eksik göndermiş. Bu kitapları dışardan kitapçıdan tedarik edebilme imkanımiz var mıdır, bilen varsa yanitlarsa sevinirim
Teşekkürler

Bildiğim kadarıyla meb in kitapları kırtasiyelerden alınmıyor.müdüre söyleyin

Okul değişikliği yapmıştık. Yeni okula kitaplar tam geldi, dersler başladı. Eski okul kitap gelince bilgi verecek ama zaman kaybetmek istemedim.Eger tedarik edebiliyorsam edeyim dedim.
Benzer bir durum yaşamıştık. Aynı kitabı 200 liraya (abartmıyorum) matbaa da bastırdık. Çocuk farklı olunca kendisini kötü hissetmesin diye

Benzer bir durum yaşamıştık. Aynı kitabı 200 liraya (abartmıyorum) matbaa da bastırdık. Çocuk farklı olunca kendisini kötü hissetmesin diye
Ne ince düşünmüşsunuz ama pahalıya da mal olmuş. Bizde gelir diye düşünüyorum aksi halde biz de bu şekilde çözeceğiz

Ne ince düşünmüşsunuz ama pahalıya da mal olmuş. Bizde gelir diye düşünüyorum aksi halde biz de bu şekilde çözeceğiz
Çok teşekkür ederim. Kızımın yerine kendimi koyunca 1 donem farklı kitap insanın gözünü tırmalar. Umarım bulursunuz

2.el sitelerinde görmüştüm belki bulabilirsiniz veya özele giden varsa çevrenizde onlar kullanmıyor genelde

X