İlk letu ve ovitrelle iğne deneyimim

Arkadaşlar merhaba umarım herkesin gönlüne göre istediği vakitte sağlıklı bebekleri olur. Kendi sürecimden bahsetmek istiyorum ve sorularım da var. 15 aydır korunmuyoruz neredeyse 2 yıllık evliyim. Bu ay adet dönemimin 2. Günü sabah akşam 5 gün letu kullandım ve ctesi iki yumurtamın büyüdüğünü gördü doktorum. 19 ve 21 mm olmuş. Ovitrelle iğnemi de aynı gün öğlen yaptım. İki yumurtam da bu iğneyle çatlar mı? Yalnızca pazar ve ptesi akıntım arttı şu an her şey çok normal ve test yapmaktan ve negatif görmekten çok yıprandım. :KK43:
Bende letu kullandım 2 ay çatlatma iğnesi yaptım ama olmadı bu ay aşılama yaptırdım yine letuyla adet gününü bekliyorum şu an

Mesajınızı yeni gördüm hocam ne yaptınız neye karar verdiniz ?
Geçen ay 2 tane güzel yumurtam olmasına rağmen olmayınca bu ay da deneyelim çoğul gebelik olmaz dedik ama en azından belki 18 ya da 20 olanlarla oluşur diye umutlandık. Ptesi sabah 7de vurdum iğneyi bakalım daha çok zaman var düşünmemeye çalışıyorum ama bu ay zor geçiyor iştahım sıfırlandı gibi bir de gaz ve kabızlıkla normal tuvalet arası gidip geliyorum aşırı yorgunum kasıklarım da ağrıyor sırf bebek olsun diye ilişki yaşadım ki normalde ağrım sızım olmaz yumurtalıklarımda biraz ağrım oluyor ilişki sırasında.

X