İlişki sorunu

monly00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
9
1
29
Merhaba arkadaşlar, ben 29 eşim 31 yaşında ve daha 8 aylık evliyiz sevgiliyken herşey iyiydi ancak evlenme sürecimize yakın ilişki durumumuz bir anda kesildi ve ayda 1 anca oluyordu bunu eşimle paylaştım ve haftada 1 yanaşmaya başladı ancak bugün çekmecesinde geciktirici sprey buldum ne yapacağımı bilmiyorum çocuk istiyordum ancak soğudum iyice ne yapmalıyım

Merhaba arkadaşlar, ben 29 eşim 31 yaşında ve daha 8 aylık evliyiz sevgiliyken herşey iyiydi ancak evlenme sürecimize yakın ilişki durumumuz bir anda kesildi ve ayda 1 anca oluyordu bunu eşimle paylaştım ve haftada 1 yanaşmaya başladı ancak bugün çekmecesinde geciktirici sprey buldum ne yapacağımı bilmiyorum çocuk istiyordum ancak soğudum iyice ne yapmalıyım
Bacım adamı sprey şişesinin üstünde yakalamış gibi triplere girmene gerek yok.🤷‍♀️
Belli ki problemleri var. 🙄

Bu sizi neden soğuttu ki

Kız ne suçu var adamcağızın sen istedin diye haftada 1 yanaşmış. Bir de üstüne performansını iyileştirmek için destek almış. Adam seni seviyor ve mutlu olman için çabalıyor nesinden soğudun. Her gün sevişilince çocuk daha kolay olmuyor ki. Şimdiden korunmayı bırakıp denemeye başlarsın önlem olarak

evlenınce sorumluluklar bıraz erkeklere zor gelebılıyor ılk yıllarda o yuzden evliliğinizde güzel şeylere odaklanın beraber yapmaktan keyif aldığınız şeyleri yapabilirsiniz sevgılıyken yaptıklarınızı onun hosuna gıden fantezılerı falan deneyebılırsınız heyecan katmak adına ılıskınıze aklınıza yanı ne gelıyorsa bır guzel bakıs söz bile olabılır geciktirici sprey bulmak gerçekten ınanın sogumak ıcın bır sebep degıl kendınızı vesvese yapmayın yanı kadınların kayganlastırıcı kulllanması gıbı bır sey bence uzun yıllar yol yoldaslık yapacaksınız bellıkıde severek evlendınız guzel anlar biriktirmeye bakın derım yani hem 1 hafta 10 gunde bır bırrlıktelık normal iş ve hayat koşturmasına gore degısebılırde herkes oyle olabılır gayet normal evimiz dışardakı stresten kactıgımız ortam sonucta o da guzel anları sızle paylaşmak ıcın evlendı sonucta bir de sizin enerjiniz cok onemlı bu eşinizden bagımsız bır sey hayat enerjısınızı yüksek tutun her daim o sizinle bırseyler paylasmak ıcın can atsın 😊

X