ilgilenlere dua

ayxixxsxxixxgxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
244
9
45
arkadaşlar elime Allah-u Teala-nın güzel isimleri diye bi kitap geçti.orada bişey dikkatimi çekti sizinle paylaşmak istedim isterseniz deneyin ben denicem .çocuğu olmayan kadın 7gün oruç tutup her gün ALLAHIN isimlerinden olan YA-HALIK,YA -BARİ,YA-MUSAVVİR isimlerini 21 defa okuyarak 1 bardak suya üfler ve bu su ile orucunu açarsa çocuk olur inşallah yazıyo .düşük olmaması içinde var isteyen olursa yazarım

arkadaşlar elime Allah-u Teala-nın güzel isimleri diye bi kitap geçti.orada bişey dikkatimi çekti sizinle paylaşmak istedim isterseniz deneyin ben denicem .çocuğu olmayan kadın 7gün oruç tutup her gün ALLAHIN isimlerinden olan YA-HALIK,YA -BARİ,YA-MUSAVVİR isimlerini 21 defa okuyarak 1 bardak suya üfler ve bu su ile orucunu açarsa çocuk olur inşallah yazıyo .düşük olmaması içinde var isteyen olursa yazarım

canım benim öncelikle bu samimi dua için teşekkürler ne güzel duada sınır olmamalı rabbim her isteyene versin canı gönülden dua edip sonra tedavimizi olmamız gerekir. tedbir kuldan takdir allahtan:emir_bebek:

bencede katılıyorum once dua sonra tedavı benım yengem 17 sene sonra anne oldu tedavıler cevap vermedı 3 kere asılama oldu yıne tutmadı artık vazgecmışlerdıkı bır oğulları oldu ama cok yaramazzzzzzzzzzzz

bunu bende duymuştum ben bir kere ramazanda denedim ama suya felan üflemedim orucu açmadan önce 21 kere ya musavvir deyip dileğimi söyleyip açmıştım..
gerçekten duaların çok kapıyı açtığı doğru ama tedavimizede aksatmadan devam etmeliyiz..
Allah inşalllah bizlerede emeklerimizin, dualarımızın karşılığını verir..

canım ben aynen yaptım dediğin gibi ramazanın son 7günü bakalım hayırlısı daha bişey yok ama allahtan ümit kesilmez

Bu duaların başına Allahümme yi de ekleyerek söyleyin.
Bir de Allahümme ya evvelü var.Sanırım Sara Nur arkadaşımız bu tesbihi çekmişti sürekli.
Dua etmek psikolojik olarak da rahatlatır insanı.

rabbi la tezerni ferden ve ente hayrul varisin bu bir ayetmiş arkadaşlar tesbih olarak çekiyorm sizde çekin bir peygamberin ihtiyarlığında bir çocuk sahibi olmasına vesile olmuş seni ve karının rahmini bebek olması için elverişli hale getı
iricez anlamındaymış çok kişiden duydum kurandan özel yazdırdım inşallah olur arkadaşlar

X