İftira ve haksızlığa uğradım :(

1begonya

Hep bir umut ile 🍀
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
584
187
Kendimi çok kötü hissediyorum namaz kılıyorum dualar ediyorum ama içim hep daralıyor. Üzerime atılmış iftiralar yalanlar gıybetler o kadar bunaldım ki, artık bunlardan kurtulmak istiyorum.
Bu şahıslardan da uzak kalma ihtimalim yok her ay görmek zorunda kalıyorum.

Bu iftiralardan ve haksızlıklardan kurtulmam için dua ve zikirler söyler misiniz Allah rızası için 😣

Kendimi çok kötü hissediyorum namaz kılıyorum dualar ediyorum ama içim hep daralıyor. Üzerime atılmış iftiralar yalanlar gıybetler o kadar bunaldım ki, artık bunlardan kurtulmak istiyorum.

Bu iftiralardan ve haksızlıklardan kurtulmam için dua ve zikirler söyler misiniz Allah rızası için 😣
Ne gibi bir iftira kimler yapıyor bunu

Kim bunlar

Eşime olur olmadık şeyler söyledi aramızı açtı oda yetmedi iftira attı

Görüşme neden görüşüyorsun sana iftira atan insanlarla
Onunla çok sık görüşme ihtimalim olmuyor ama aynı zamanda eltilerim de çok uğraştı benimle, görümcemle bir olup sürekli benim gıybetimi yapıyorlarmış yüzüme de gülüyorlardı meğer sahteymiş hepsi

Eşin onlara inanıyorsa eski eşin olsun bi zahmet. Karısının namusuna laf söyletenden koca olmaz
Sonradan bir de eşime mesaj atmış asla öyle bir şey yok ben olmuş gibi anlattım, ne kendisinden ne de başka birinden öyle birşey duymadım demiş. Sonradan itiraf etse ne olur eşim onun yüzünden bana vurduktan sonra..

Kusura bakmayin ama asil problem esiniz bu durumda. Esiniz sizden ozur diledi mi araniz duzeldi mi? Gerci duzelse ne olacak hala iftiraci insanlarla sizi gorusturuyorsa. Kimseyle gorusmeyin ne gorumce ne elti. Allah yardimciniz olsun. Ya selam okuyun insirah suresi okuyun bol bol. Evinizde bakara suresi dinleyin ya da okuyun hergun.

X