İdrar Yolu Enfeksiyonu ?

Bu konudan en çok ben çekiyorum araştırmayada gittim özele gittim aynı ilaçları veriyorlar geçiyor tekrar bir daha başlıyor.
İdrar yolu enfeksiyonu olan hasta mutlaka yeşil akıntı ve kaşıntı olarak yaşıyor. Çok zor iç çamaşırlarımı ütülememe rağmen kendimi temiz tutmama rağmen kısa bir süre ilaçlarla geçiyor geri geliyor. En kötüsü eşinizle ilişki esnasında bile geliyor çok iğrenç bir durum bitkisini herşeyini araştırdım ama malesef bulamadım.

Tek dozluk antibiyotik varmış. Doktor reçete etti mi size daha önce?

Bu konudan en çok ben çekiyorum araştırmayada gittim özele gittim aynı ilaçları veriyorlar geçiyor tekrar bir daha başlıyor.
İdrar yolu enfeksiyonu olan hasta mutlaka yeşil akıntı ve kaşıntı olarak yaşıyor. Çok zor iç çamaşırlarımı ütülememe rağmen kendimi temiz tutmama rağmen kısa bir süre ilaçlarla geçiyor geri geliyor. En kötüsü eşinizle ilişki esnasında bile geliyor çok iğrenç bir durum bitkisini herşeyini araştırdım ama malesef bulamadım.
Bende kaşıntı yok çok nadir yanma oluyor.İdrarim kesik kesik oluyor

Bende de aynı problem var 4 ay boyunca ağrıdan oturarak uyuduğumu bilirim rezene çayı içtiğim zamanlar o sancılar hafifliyor en azından ama kesin olarak geçirdiğini sanmam

Ben bu monurol isimli ilacin dogru kullanilmadigini gordum arkadaslarim tarafından. Ilaci uyumadan once iciyorsunuz degil mi arkadaslar? gece boyu mesanenizde kalmasi gerekiyor. Idrara ne kadar gec cikarsaniz o kadar iyi. Beni iyilestirmisti bu ilac

Her gece yatmadan önce 1 bardak suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi katıp içiyorum gecede tuvalete gitmiyorum iyi geliyor

X