icinizde tutmayacagini hisseden var mi?

deryaprs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
68
3
37
arkadaslar yaklasik iki ay once ikinci tup bebek asilamasini yaptik.ilkinde gayet umutluydum ve sakindim.yinede tutmadi.ikincide hastaneye giderken icimde bir sikinti vardi.daha doktorun odasinin kapisinda beklerken aglamaya basladim.asilamyi yaparken hep agladim kendimi kontrol edemedim.esime cok umutlanmayalim bu sefer tutmayacak dedim ve tutmadi.icime dogdu sanki.test yaptirmaya bile isteksiz gittim ama sonuc yinede negatif cikti.cok kotu zamanlar gecirdim ama simdi iyiyim.
sizede oldumu boyle.

valla ben aşılama daha bu ay yaptıracağım ilk.ama şimdiden içimde bir karamsarlık var. önceden ikizlerimi kaybetmiştim biri gelişmediği için. şimdi de o gebeliğin tesadüf olduğunu ve sperm hareketsizliği olduğunu biliyoruz. iyice sıkıldım. ama moral çok önemliymiş. stress ise çağımızın en önemli sorunu.

merhaba derya bende iki defa mikro yaptim aynen her defasinda senin gibi karamsardim tabi olmadida.canim sen fransanin nersindensin

Daha Bende Aşilama Yaptirmadim Ama Hiç Umudum Yok Sanki Boşuna Uğraşiyoruz Hergün Siteye Inş. Biri Daha Hamiledir Umuduyla Giriyorum Bu Moralle Olmaz Inancindayim. Psikolojik Destek Mi Alsak Acaba En önemlisi Bence Inanmak Nedense Ben Olacağina Inanmiyorum

kızlar çok karamsarsınız.çıkmadaık candan umut kesilmez.ALLAHIM sırayla herkesin yüzünü güldürüyor bakalım bize sıra nezaman gelecek.siz gereken herşeyi yaptırın,umut etmeyide asla bırakmayın.

selam kizlar bazen hisler insani yaniltabilir mesela ben ilk asilamama giderken cok umutluydum kesin olacak gibi bir his vardi icimde olmadi ikinciye giderken birinci kadar olmasada umutluydum yine olmadi ucuncuye giderken umutsuzdum ayagim gitmek bile istemedi ama son kez yaptiralim dedik ve allahin takdiri ki oldu sukurler olsun ....Ilk ikisinde olmadi ama 3. de oldu bu yuzden olmayaacak diyip psikolojik olarak kendinizi negatife hazirlamayin buyuk allahim hayirlisini hayirli zamanda versin ben hep boyle dua etmistim insallah sizede verir yakinda...sevgiler!!

kızlar bende ilk aşılamamı yaptırdım

giderken çok umutlu gittim hatta ben aşılama olabileceğimi bile düşünmedim ama sonuçlar doğrultusunda aşılamaya karar verdi doktorum ben aralık ayını boş geçerim derken doktorum hemen yapabilriiz zaten yumurtlama takibini yaptık dedi tabi şaşrıdım beklemediğim bişeydi....şimdi 12 gün var sonucu almama ama ben erken gideceğim yani 10 gün sonra testimi yaptıracağım çünki karmasar bakıyorum boşuna beklemeyim h.başı ağlayıp zırlamaktansa h.sonu evde zırlayım bayramda geliyo morelim bozuk olursa hiç çekilmez ama tutarsada bayramı nasıl yaparım bilmem.........beklemek çok zorrrrr

öncelikle selamlar bende aranıza yeni katıldım ama sen çok ümitsizsin çok streslisin baştan kaybetmeyi göze almış gibisin böyle yapma bu seni mutsuz eder kesin olacak diye düşün olmazsa hayırlısı daha zamanı var demen lazım ve yeniden başlaman lazım

merhaba bende bu ay tüp bebek yaptırcam ama beinmde tutmucakmış boşa uğraşıyoruz gibi bi his var içimde allahım inş biz yaznılırız rabbim herkeze nasip etsin o duyguyu inş hamiş kalırım buu sefer olur inş

X