HPV ?

ayshemlkv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
13
0
26
Merhaba. Aranızda HPV' ye yakalanan oldu mu? İrelilemeniz nasıl oldu? Bende HPV var, ne yapsamda tedirginliğimi yok edemiyorum.Ve Ağızda da HPV olduğu korkusuna giriyorum.Kendi kendimk daha da hasta yapıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum🙏🏻

Canım kuzenin de leep oldu mu peki?
Ve kanamaların nedeni neymiş acaba?
Kanamalarının sebebi rahim ağzında yara oluşuymuş leep olmadı yani onda lezyona sebep olmamış.3 ay arayla düzenli kontrollere gitti tedaviyle kanamasıda düzene girdi.Kontrolleri yılda bire cıktı hpv negatif oldu.Yakın zamanda tekrar gidecek bakalım.Bu arada bende siğillerimi yaktırdım şükür 3 gün oldu umarım tekrarlamaz.Haziran ayında leepten sonraki ilk 6. Ay kontrolüm var umarım herşey yolundadır dua edin olurmu❤️

Kanamalarının sebebi rahim ağzında yara oluşuymuş leep olmadı yani onda lezyona sebep olmamış.3 ay arayla düzenli kontrollere gitti tedaviyle kanamasıda düzene girdi.Kontrolleri yılda bire cıktı hpv negatif oldu.Yakın zamanda tekrar gidecek bakalım.Bu arada bende siğillerimi yaktırdım şükür 3 gün oldu umarım tekrarlamaz.Haziran ayında leepten sonraki ilk 6. Ay kontrolüm var umarım herşey yolundadır dua edin olurmu❤️
Bilgilendirmen için çook teşekkürler canım, darısı başımıza inşallah🙏🌸

Kuzenin negatife dönme sürecinde neler yaptı bekar mı?
Ve yaşı kaçtı acaba?

Dualarım seninle, bizimle🙏
Siğillerin tekrar mı çıkmıştı canım?😞

Ve yaşı kaçtı acaba?

Siğillerin tekrar mı çıkmıştı canım

Ve yaşı kaçtı acaba?

Siğillerin tekrar mı çıkmıştı canım?😞
Rica ederim canım 🌹
Benim siğilim çok yoktu ilk başta leep olmadan önce gösterdiğim doktorlar siğil değil dedikleri için malesef artmasına sebep oldu.Leep sırasında Murat hoca siğil onlar nasıl değil dedi.İlk yaktırışım yani…

Kuzenim 34 yaşında falandı ilk öğrendiğinde eşiyle boşanma sürecindeydi o süreçte öğrendi ve hpv için hiç birşey yapmamış hatta müthiş sigara kullanımıda vardı bırakmadı hatta daha çok içmeye başladı o süreçte.Birde o dönemler çok stresli bir hayatı vardı şükür o halde 3 Yıl sonra negatife döndü.
Darısı başımıza inşallah amin ❤️

X