Hormon sonuçlarımı değerlendieir misiniz?

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.340
549
31
Konuya hakim olan bir arkadaş yardımxı olabilir mi?

Eklentiler

• 2EA7BF7E-659B-41B7-A33A-7A0D9EFB7ACD.jpeg
    2EA7BF7E-659B-41B7-A33A-7A0D9EFB7ACD.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 56
Prolaktin benim de canımı sıktı :KK43: sizce o engel oluyor olabilir mi gebeliğe ? Bu değerlere ilaç vs kullanmak gerekir mi
Aynen prolaktin yüksekliği engel olur gebeliğe, doktor zaten muhtemelen endokrinolojiye yönlendirir sizi, endokrinoloji doktoru da tekrar test mr vs ister bi takip eder gerek görürse ilaç verebilir

Aynen prolaktin yüksekliği engel olur gebeliğe, doktor zaten muhtemelen endokrinolojiye yönlendirir sizi, endokrinoloji doktoru da tekrar test mr vs ister bi takip eder gerek görürse ilaç verebilir
Bu değer endokrinolojiye yönlendireceği kadar yüksek bir değer mi? Forunda araştırmaya çalışyımda kimi bu değerlerde ilaç bile kullanmamış kimi kullanmış vs anlamadım

Merhaba Canım östrojen E2 düşük
Prolaktinde 41 üst sınır 30
Çok yüksek değil ama sonuçlarını doktoruna göstermende Fayda Var
Adetin 3. Günü yapıldıysa bu hormon tahlili Östrojenini yükseltmen lazım Gebelik düşünüyorsan 🌹
E2 aralıkta ama sıkıntı göremedim. İnternetten araştırdım regl dönemi verilen kanda max 50 olması gerekiyormuş 50 nin ğstü kötüymüş ama altı idealmış . Prolaktine takıldım ben sadece . Doktor sonuç değerlendirmesi arayacaktı ama henüz aramadı

E2 aralıkta ama sıkıntı göremedim. İnternetten araştırdım regl dönemi verilen kanda max 50 olması gerekiyormuş 50 nin ğstü kötüymüş ama altı idealmış . Prolaktine takıldım ben sadece . Doktor sonuç değerlendirmesi arayacaktı ama henüz aramadı
Canım aralıkta derken şöyle 40-50-60 çıkması normal demek
20 düşük
Beslenmene dikkat ederek yükseltebilirsin
Fito östrojen içerek gıdaları araştır istersen netten 🌹
Prolaktin benim bir ay 30 çıkmıştı sonraki ay 23 o değişebiliyor
Bakalım doktorun ne der 🌹

20 düşük
Teşekkür ederim bir doktora sorayım. Beslenmede neler tüketmek yükseltir peki

Teşekkür ederim bir doktora sorayım. Beslenmede neler tüketmek yükseltir peki
Ben 1 ay her gün Yarım avokado,Her sabah kahvaltıdan bir saat önce 1 yemek kaşığı soğuk sıkım keten tohumu yağı içtim,Her gün 1-2 fincan papatya ve nane çayı içtim bende fayda etti Allahın izniyle
Sizde bir araştırın yine İnternetten doktorunuza da danışabilirsiniz 🌹

Ben 1 ay her gün Yarım avokado,Her sabah kahvaltıdan bir saat önce 1 yemek kaşığı soğuk sıkım keten tohumu yağı içtim,Her gün 1-2 fincan papatya ve nane çayı içtim bende fayda etti Allahın izniyle
Sizde bir araştırın yine İnternetten doktorunuza da danışabilirsiniz 🌹
Avokado çok tüketirim sağlıklı beslenirim bende şaşırdım değerlerime . Doktor normal diyor bu değerler arada yükselip çıkabiliyor stres etkiliyor dedi ilaç vermedi

Avokado çok tüketirim sağlıklı beslenirim bende şaşırdım değerlerime . Doktor normal diyor bu değerler arada yükselip çıkabiliyor stres etkiliyor dedi ilaç vermedi
Evet dediğim gibi prolaktin her ay değişebiliyor,Stres çok etkiliyor.
Doktorunuz daha doğrusunu bilir 🌹
Ama yazdıklarımı öneriyorum
Bizzat kendim kullandım şifa oldu 🌹

20 düşük
Benimde E2 hormonum 29 çıkmıştı en son verdiğim de düşük mü

X