Hidrosalpinks

Çarşamba bende rahim filmi çektim sol tüpün hidrosalpinks olduğu söylendi anca ultrasonda çıkmadı antibiyotik verildi ayraç nasıl olacak bilmiyorum

Merhaba tek tüpü hidrosalpinks olub amaliyyata girmeden gebe kalan varmı?
Merhaba dün rahim filmi çekildim iki tüpün de tıkalı olduğu görüldü yalnız bunu ameliyat ortamında açabileceğini söyledi doktorum dört gün sonra ameliyat olacağım size bir sorum var her ay düzenli yumurtlama görüyorum adetimde düzenli yumurtlama kitlerini kullanıyorum çünkü ikinci gebeliğin düşünüyorum bir kızım var beş yaşında tekrar gebe kalma ihtimali var mı sizce

Merhaba benimde aynı şekilde antibiyotik vermesine çok sevindim peki ne dedi
2 haftalık antibiyotik tedavisinden sonra Perşembe günü ultrasona girdim orda bişey çıkmadı kan tahlillerinde sorun çıkmadı ciddi bir durumun olmadığını ancak takip altında kalacağım ve aşılamaya geçeceğim

Merhaba dün rahim filmi çekildim iki tüpün de tıkalı olduğu görüldü yalnız bunu ameliyat ortamında açabileceğini söyledi doktorum dört gün sonra ameliyat olacağım size bir sorum var her ay düzenli yumurtlama görüyorum adetimde düzenli yumurtlama kitlerini kullanıyorum çünkü ikinci gebeliğin düşünüyorum bir kızım var beş yaşında tekrar gebe kalma ihtimali var mı sizce
Tabiki var rahim filmini kim ve nerede çekti zira İstanbul'da kapalı olan tüpleri rahim filmi esnasında Cevat hoca açabiliyor.Benim öyle olmustu

Tabiki var rahim filmini kim ve nerede çekti zira İstanbul'da kapalı olan tüpleri rahim filmi esnasında Cevat hoca açabiliyor.Benim öyle olmustu
Konya Akşehir deyim bende cuma günü çektik özel hastanede doktorum tıkalı olunca her iki tüpüm ameliyat ile açıcağını söyledi doktorum da çok iyi alanında

Araştırın boşuna ameliyat olmayın zaten burada da birçok insan yazıyor rahim filmi esnasında hemen açılıyor he açılmazsa olur ya o zaman ameliyat zaten olursun

Cevat bayrak özelden isterseniz telf atım size rahim filminizi atın o açılır yada açılmaz diye yorum yapar Dr bey ona göre hareket edersiniz.Kusura bakmayın ameliyat bana büyük bişey olmadan gereksiz geliyor hele de böyle imkan varsa.Bellki Cevat hoca orada da yapan var bu işi derken bı Dr yönlendirir İst gelmenize gerek kalmax

X