Hemoroid (Basur) Bitkisel Tedavi ile geçer mi ?

Operetta

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2017
10
2
41
Hemoroid, tüm toplumlarda hayat kalitesini düşüren bir rahatsızlıktır. Maalesef etrafınızdaki her iki kişiden birinde görülen bu problem kolay kolay kimseyle paylaşılacak bir konu değildir. Bu yüzden kişiler bu konuda doktora gitmeye bile çekinirler. Halk arasında Basur ya da Mayasıl olarak da bilinmektedir.

Neden bu probleme değindiğimi merak ediyorsanız eğer bundan sonra blogumda sadece makyaj ya da cilt bakım ürünü tanıtmak ve yorumlamak yerine sizlere bizzat etrafımda gördüğüm problemlere çözüm olabilecek bir deneyim yaşadıysam eğer bunların da bilgisini vermeye karar verdim. Ve blogumu konsept olarak daha da geliştirmek istediğimi şimdiden sizlere ilan edeyim.

Hemoroid problemini hem akrabalarımdan hem de arkadaş çevremden bir çok kişinin yaşadığını gördüm. Zaman içerisinde değişik tedavi yöntemleri uyguladılar. Fakat anlık rahatlama sağlayan ilaçlar, kremler vs. derken hiçbiri asıl kalıcı çözümü sağlayamadı ne yazık ki. Ta ki 1 ay öncesine kadar..

Zaten basur sorununuz varsa muhtemelen bu hastalığın ne olduğunu, belirtilerini ve tedavi yöntemlerini eminim ki biliyorsunuzdur. Ve direk çözümü arıyorsanız bu sayfanın en alt kısmına inmeniz sonuca hemen ulaşmak açısından elverişli olacaktır.

Hemoroid ( basur ) neden olur?
* Hamilelik
* Beslenme alışkanlıkları ( çok fazla acı ve baharatlı gıdalar tüketmek )
* Kabızlık sorunu yaşamak
* Sıklıkla ishal olmak
* Genetik etkenler
* Uzun süre oturmak
* Ters ilişki
* Alkol
* Fazla kilo (obezite)
* Hareketsiz yaşam
* Yaşlanma

Hemoroidin belirtileri nelerdir ?

* Makat bölgesinde ağrı, zonklama
* Anüs kısmında ele gelen mem, şişlik
* Yanma ve ıslaklık hissi
* Kanama
* Kaşıntı
* Akıntı

Eğer böyle bir rahatsızlık yaşıyorsanız benim size ilk tavsiyem bir genel cerrahi uzmanına muayene olmanız olacaktır. Genel cerrahi de kendi içinde bölümlere ayrılmaktadır. Hemoroid (mayasıl) ile ilgilenen bölüm Proctoloji'dir.

Fakat daha önce birçok doktora gittiniz ama onca kullandığınız basur ilaçları ve kremlere rağmen çözüm bulamadıysanız ve ameliyat olmaktan da korkuyor ya da çekiniyorsanız sizden son bir şey yapmanızı isteyeceğim.

Bizim de tesadüfen internette denk geldiğimiz ve aslında çekinerek aldığımız bitkisel hemoroid tedavisini 7 günde gerçekleştirdiğini iddia eden bir kitap sayesinde arkadaşım şaşırtıcı derecede iyi bir sonuç aldı ve normal günlük yaşantısına uzun bir aradan sonra geri döndü.

Denize düşen yılana sarılır misali böyle durumlarda her şeyi denemek istiyorsunuz, yeter ki geçsin diye dua ediyorsunuz.

Bu doğal hemoroid tedavisiyle 1 saat içinde ağrınızdan, 7 gün içinde de bu sorundan kurtuluyorsunuz. Elbette ki sonuç belki kişiden kişiye değişir ama bu arkadaşımdan sonra tavsiye ettiğim kişiler de memnun kalınca ben de sizlere faydalı olması açısından bilgi vermek istedim.

Bu tedavi yönteminin olduğu kitap bir dijital kitap aslında yani ödeme işleminizi gerçekleştirir gerçekleştirmez bu kitabı hemen bilgisayarınıza indirip okumaya ve öğrenmeye başlayabiliyorsunuz. Böylelikle kargo vs. gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmayıp zamandan da tasarruf ediyorsunuz.

Ayrıca memnun kalmadığınız taktirde 60 gün para iade garantisi de var. Biz biraz da buna güvenerek almıştık tabi hiç duymadığımız için tereddüt etmiştik. Ama neyse ki tahmin ettiğimizden de çok işe yaradı çok şükür.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz inceleyebilirsiniz,

Herkese acil şifalar dliyorum..

Sizin bu konudaki tavsiyeleriniz varsa herkese yardımcı olması açısından yorumlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum arkadaşlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
X