Hedef 53! Bu sefer olacak - 5:2 ve 16:8 aralıklı oruç diyeti

Benim boyum 1 55. Kilom ins 70 i bari gecmemistir. Pazar gunu INS evime donup pazartesi günü baslamaya çalışacağım. Pazartesi perşembe sunnete de uygun ustelik. Acaba o günler gercek oruc tutsam nasil olur

konu sahibi arkadaş gecen cumanin sonucunu paylasmamis. ne durumdasiniz

Bende bugün başladım aralığım 15.00 23.00 arası..bende diyet yemeği gibi yemek yemedim açıkçası...ama daha dikkatli olmaya çalışacağım inşallah.. ben ortalama 1000 1200 kalori civarı almayi düşünüyorum.. Bu 500 kalori durumunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu onu da programıma dahil edeyim inşallah bende boy 169 kilo 98.4 tu 2 kilo verdm 96.4 um şu an dahada vermek istiyorum inşallah..bende basen bölgesinde sorun var o yüzden 30 günlük Squad programına da başlayacagim.inşallah yarın inşallah hepimiz güzel güzel kilolar veririz bir daha geri almamak üzere

Selam arkadaşlar, merak eden herkese son on gün koptum baya yine hayat girdi araya malum :KK43: gene başladığım yerdeyim 76 kg.

12-8 arasında tutmaya çalışıyordum yemek yeme saatini ama sanırım akşam yememek sabaha göre daha mantıklı. 8-16'ya geçtim dün yeniden başladım. Bu hafta 500 kalorilik gün yapmayı düşünmüyorum çünkü dün akşam bugün da sabah leslie 3 mile yaptım. Günde en azından 3 mile yapmaya çalışıp devam edeceğim

Biraz alıştıktan sonra 5:2'ye geçerim..

Neden koptuğumu da biliyorum aslında. Yine herzamanki gibi birden kendime yüklendim ve baydım haliyle.. Yavaş yavaş kendimi boğmadan ilerleyeceğim.

Lanet olası kilo vermek hem çok kolay hem de çok zor.. Bu ara depresyonla da boğuşuyorum, 2 aydır da sigara içmiyorum, bıraktım. Bu şartlar altında aslında kilo almıyor olmam bile mucize sanki ne dersiniz? :)

Neyse yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerleyelim. 2 ay yerine 12 ayda kilo vereyim ama vereyim artık.

Selam arkadaşlar, merak eden herkese son on gün koptum baya yine hayat girdi araya malum :KK43: gene başladığım yerdeyim 76 kg.

12-8 arasında tutmaya çalışıyordum yemek yeme saatini ama sanırım akşam yememek sabaha göre daha mantıklı. 8-16'ya geçtim dün yeniden başladım. Bu hafta 500 kalorilik gün yapmayı düşünmüyorum çünkü dün akşam bugün da sabah leslie 3 mile yaptım. Günde en azından 3 mile yapmaya çalışıp devam edeceğim

Biraz alıştıktan sonra 5:2'ye geçerim..

Neden koptuğumu da biliyorum aslında. Yine herzamanki gibi birden kendime yüklendim ve baydım haliyle.. Yavaş yavaş kendimi boğmadan ilerleyeceğim.

Lanet olası kilo vermek hem çok kolay hem de çok zor.. Bu ara depresyonla da boğuşuyorum, 2 aydır da sigara içmiyorum, bıraktım. Bu şartlar altında aslında kilo almıyor olmam bile mucize sanki ne dersiniz? :)

Neyse yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerleyelim. 2 ay yerine 12 ayda kilo vereyim ama vereyim artık.
Canını sıkma canim bu sefer başla ve kararlılıkla devam et inşallah ben dün başlamış olmama rağmen çok hafif ve rahat hissediyorum sabah da Tartilayim dedim ve 96.4 ten 95.3 e cekmisim:) devam edin bırakmayın lütfen:)

Bende salı günü başladım bugün 3. Gün 12-8 yapıyorum,salı- perşembede 500 kalori.79 dan 77 ye düşmüşüm birazı ödemdir muhtemelen ama insanı mutlu ediyor yinede eksiler,bozmak yok kızlar tam gaz devam,bozanı cezalandıralım

X