hedef 30 kilo diyetisyen takibi ile kilo verme sürecim

esd_04

S ('v') E
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2011
466
546
merhabalar, :KK54:
evlilik sonrası kilo aldım birazını verdim birazı kaldı derken 85 kilo ile hamile kaldım :kızgın:
hamileliğim sürecinde de 30 kilo alıp çoğunu veremedim.
en son da 96 kiloyu görmüştüm ki baktım çocuumda 3 yaşında diyetisyene başvurmaya karar verdim.

21.12.2017 itibari ile diyetisyenimden listemi alıp kendime 6-7 ay zaman koyarak diyete başladım.

hedefe kaldı 25 :KK200:
bu 2. haftam ve şimdiden tam 5 kilo vermiş bulunuyorum.:halay::halay:
Didem Kanca Üstay'ın yarın diyete başlıyorum kitabını da bu süreçte okudum ve herkese tavsiye ediyorum.
zamanında ne yanlış yollardan geçmişiz. burada bir sürü yazı okuyorum kulaktan dolma bir sürü diyet yapan arkadaşlar var tıpkı benim yaptığım gibi.

hem kendimi motive etmek adına hemde diğer arkadaşlarıma gaz olsun diye :KK68: şuracığa bir konu da ben açmaya karar verdim :KK28:

buraya güncelleyerek devam edeceğim.

takipte kalın :)))

yeni öğrenmiş olduğum bir bilgiyi paylaşmak istiyorum belki bilenleriniz vardır ama regli döneminden 2 gün sonra tartıldığımızda son kilomuzu öğrenebilirmişiz :)

Tebrikler insallah basarirsiniz Listenizi paylasirmisiniz
Teşekkürler umuyorum ki başarıcam listemi paylaşırım tabi ama her ınsanın kılosu ve fızyolojık durumu aynı olmadıgından bırebır uygulamanızı tavsıye emiyorum :) kılınız dusukse kılı aldırabılır sanırım :KK70:

Eklentiler

• 91991FDC-F897-441B-9F2C-158C48D80F53.png
    91991FDC-F897-441B-9F2C-158C48D80F53.png
    214,4 KB · Görüntüleme: 790
Teşekkürler umuyorum ki başarıcam listemi paylaşırım tabi ama her ınsanın kılosu ve fızyolojık durumu aynı olmadıgından bırebır uygulamanızı tavsıye emiyorum :) kılınız dusukse kılı aldırabılır sanırım :KK70:
nasıl gidiyor diyet?

X