Hastalık hastaları duyun beni

Ben tam 4 senedir sırt ağrısı ve sol kol ağrısı çekiyorum yetmedi bazen nefesimi biri tutuyor sanki öyle de bişey başladı , ve redepra citoles kullandım 4 senedir antipersankarın içindeyim etki etmedi günden güne ağrım artıyor evden çıkamaz oldjm aniden basim dönüyor gitmediğim doktor kalmadı boynumda fıtık memede fibrokist midede gastrit pzafajik ve bakteri varmış ne yapacağımı sadirdim hayatım bitti
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bende de aynı şikayetler var. Sol kol uyuşma ve ağrıyı geçtim. Gastrit ve bakteriyi yenebildinuz mi? İlaçları 1 haftadır kulllaniyorum. Ben resmen pert oldum. 1 haftam kaldı. Bu bakteri sizde de nefes darlığı yapıyor muydu? Yoksa bu nefes darlığı başka bir yerden mi kaynaklanıyor? Gitmediğim doktor ve branş kalmadı.

o anksiyete atağını biliyorum, ama bağırsaklarımız da bu stres durumundan hemen etkileniyorlar. insan gerçekten bir şey mi var stresten mi oluyor ayırdına varamıyor böyle durumlarda. yapabileceğimiz en iyi ve akıllıca şey sakin kalıp 3-4 gün daha gözlemlemek aşırı acil bir durum olmadığı sürece. Umarım sağlıklı, huzurlu ve mutlu hayatlarımız olur hepimizin 🧿 Gerçekten anksiyete ile başa çıkmak aşırı yorucu.
Amin inşallah aminnn 🤲🤲🤲 dün yemedim diyorum bugün yine aynı kardeşim usutmekten benimde oluyor diyor ama gel bana anlat 3 gündür surunce böyle karnım da hep gaz kramp böyle elim ayağım titriyor hala yataktan kalkamıyorum öyle kötüyüm beynimde kötü kötü düşünceler çok kötü oldum önceden oluyormuydu ki diyorum dikkat etmiyordum ki ama şimdi hep bı bskiyorum hep deli gibiyim ayni kardeşim bile bı insan niye tuvaletine bakar sen deli misin diyor inşallah gecer inşallah normal rengine doner psikojiktir hepsi geçer gider yada sadmadandir geçer inşallah

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bende de aynı şikayetler var. Sol kol uyuşma ve ağrıyı geçtim. Gastrit ve bakteriyi yenebildinuz mi? İlaçları 1 haftadır kulllaniyorum. Ben resmen pert oldum. 1 haftam kaldı. Bu bakteri sizde de nefes darlığı yapıyor muydu? Yoksa bu nefes darlığı başka bir yerden mi kaynaklanıyor? Gitmediğim doktor ve branş kalmadı.
Bana ilaç da vermedi ki ama nefes darlığı var şöyle var gece uyurken geri kaçıyor benim

Sizin üst üste gelmiş. Yorulmuşsunuzdur hastalıktan bence sizin durum geçici bir şeydir. Hastalık hastalığında sağlıklıyken de kendini dinlemekten mutlaka bir şey buluyorsun
Yani tam olarak ne yaşıyorsunuz doktora gidiyorsunuz herşeyiniz temiz çıkıyor ama siz yine de hastamı hissediyorsunuz böyle bir şey mi yoksa doktora gidiyorsunuz ufakta olsa bir şeyler çıkıyor ve siz bunu büyük bir şey yaşıyormuş sanıp vücüdünuz daha da beter bir hale mi geliyor yani kusura bakmayın kendi durumumu çözmek için soruyorum. Çünkü doktora gidiyorum kendi çapında ufakta olsa sorunlarım çıkıyor ama gel gör ki doktorlar çıkan hastalıkların benim hissettiğim şeyleri yaşatmadığını söylüyor. Yani deliricem ya benim psikolojim bozuk yoksa gerçekten hasta mıyım doktorlar haklı mı gerçekten çözemiyorum artık.

Yani tam olarak ne yaşıyorsunuz doktora gidiyorsunuz herşeyiniz temiz çıkıyor ama siz yine de hastamı hissediyorsunuz böyle bir şey mi yoksa doktora gidiyorsunuz ufakta olsa bir şeyler çıkıyor ve siz bunu büyük bir şey yaşıyormuş sanıp vücüdünuz daha da beter bir hale mi geliyor yani kusura bakmayın kendi durumumu çözmek için soruyorum. Çünkü doktora gidiyorum kendi çapında ufakta olsa sorunlarım çıkıyor ama gel gör ki doktorlar çıkan hastalıkların benim hissettiğim şeyleri yaşatmadığını söylüyor. Yani deliricem ya benim psikolojim bozuk yoksa gerçekten hasta mıyım doktorlar haklı mı gerçekten çözemiyorum artık.

Gençken bir şey çıkmazdı ama artık 39 yaşındayım. Doktora gittiğimde sağlıklı bir psikolojideki insanın takılmayacağı ama benim tüm hayatımı etkileyen şeyler çıkıyor. Deli değiliz ama çok sağlıklı da sayılmayız 😀

Gençken bir şey çıkmazdı ama artık 39 yaşındayım. Doktora gittiğimde sağlıklı bir psikolojideki insanın takılmayacağı ama benim tüm hayatımı etkileyen şeyler çıkıyor. Deli değiliz ama çok sağlıklı da sayılmayız 😀
Sanırım bende böyleyim gastrit ve düzleşme var boynumda ama sakin dünyanın en kötü hastalığı varmış gibi tövbe tövbe asla böyle bir insan değildim noldu bana anlamadım kimseye anlatamıyorum evde yalnız kalamıyorum eşim gelene kadar eve resmen zülm yaşıyorum gerçekten çok yoruldum bu histen eski halimi özlüyorum günlerce evde yalnız kaldığım dışarda ne olacak diye düşünmeden yürümeyi

Canım bende de vardı yıllar once tamamen kurtuldum. 2 Yılda belki 1 kez atak geldi 10 saniyeden fazla sürmedi
Öncelikle terapi çok işe yaradı onu belirteyim ama onun harici ölümü kabullendim o an iyileştim desem yeridir üzerimden yük kalktı ve bidaha atak gelmedi . Bugün ve şuan ölebilirim sebebi onemli değil ecel geldiyse buna engel bişey yok bigün zaten öleceğiz Allah ne dilediyse o başım mı ağrıyor telaşlandım mı evet olabilir başım ağrıyor napayım öledebilirim Allah dilemişse yapacak bişeyim yok en ünlü proflara gitsem hastanelerine de gitsem Allah dilemezse olmaz zaten bu ataklardan bıktım ölürsemde kurtulurum yeter artık dedim bu lafta değil ama buna ikna oldum tevekkül ettim inanın iyileştim
Bende de tamamen geçmesede ölümü kabullenmek baya rahatlattı.elbet ölücez napiyim diyerek umursamaz davranabiliyorum ancak bazen de kendimi incelerken buluyorum
çok yoruldum ya 2022 yılından beri böyleyim,bazen kalp çarpıntım oluyor bir korku geliyor kafamı hemen başka şeyle meşgul ediyorum.

Bende de tamamen geçmesede ölümü kabullenmek baya rahatlattı.elbet ölücez napiyim diyerek umursamaz davranabiliyorum ancak bazen de kendimi incelerken buluyorum
çok yoruldum ya 2022 yılından beri böyleyim,bazen kalp çarpıntım oluyor bir korku geliyor kafamı hemen başka şeyle meşgul ediyorum.
Canım incelemeye başladığın an etrafında gördüğün 3 şeyin ve duydugun sesin isimlerini söyle . Mesela kapı halı dolap , kettle sesi , çocuk sesi tv sesi gibi. Beyni sakinleştiriyor

X