hangi dikiş makinesi

gulnagme

hokus pokus :)
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
391
8
arkadaşlar çok yakın zamanda dikiş makinesi almayı düşünüyorum hemde çok uygun fiyatlara buldum bir sitede
tabiki singerden şaşmam
2 model var aklımda,
birisi singer tradition 2273
birisi de heavy duty 4411 aralarında 20 tl fark var ikncisi biraz daha pahalı ama tipi güzel
kararsız kaldım
sizde buradan özelliklerine bakın karar vermeme yardımcı olun
arkadaslar
http://www.singer.com.tr/Images/Kampanyalar/2011_04.pdf

:nazar:

merhaba arkadaşlar ben brother marka almayı düşünüyom ama modeline karar veremedim yardımcı olur musunuz

Kimse cevap yazmamış ben bari yazayım dedim :)

Bende bayağıdır bekledim dikiş mak. almak için acele etmedim..

Nihayet 1 tane aldım..

Singer Promise 1409 marka ev tipi çok rahat kullanımı var..

O kadar bilgi aldım diğerleri için yok düşük fiyatlılar elastik kumaşları dikemez yok şunu yapamazmış hep yuksek fiyatlıları satmaya çalıştılar ama kanmadım bekledim:KK9: hep oyalanmışım ama tesadufen bu üründe yeni çıktı Singerin..Artı en ucuzu şu an da bu marka...

Ucuz hemde iyi...Tavsiye ederim size...Fiyatı : 279 TL.

ben dikiş kursuna giderken hocamız pafı önerirde hem sağlammış hemde istediğin zaman sattıp yenisini ala biliyormuşşun araba gibi eskisi bile kıymetliymiş yani ama biraz pağlı tabi ben de ondan olmak istediğim için erteliyorum hep inş bnde alırım bir gün

ben dikiş kursuna giderken hocamız pafı önerirde hem sağlammış hemde istediğin zaman sattıp yenisini ala biliyormuşşun araba gibi eskisi bile kıymetliymiş yani ama biraz pağlı tabi ben de ondan olmak istediğim için erteliyorum hep inş bnde alırım bir gün

hocanız doğru söylemiiş canım paff gerçekten araba gibi satıp model yükseltebilme imkanın var ev tipi markaların içinde kesinlikle en iyisi bende hocayım ve bende öğrencilerime aynı şeyi söylüyorum:)

Dikiş makinası hakkında hiç bir fikri olmayan birisine hangi makinayı önerirsiniz acaba?

ahh canımm ahh sonunda singer promise 1409 ile ilgili bi konu buldumm,,bende evde kendi çapıda yapıyorum bişilerr,,,1409 aldım şuan kargodaa umarım işimi görür,,yorumlar hep olumluyduuu,,sayfamda konu açmıştımm resim ekledimm evde yaptıklarıma dair,,bakarsan belki 1409 un bana yarayıp yaramayacağını sölersin olurmuu :KK43:

X