Güneş Kremleri hangi bebek güneş kremi ?

Güneş kremleri, bronzlaşma

dertlianne33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2017
79
18
32
Oglum 4 aylik guneş kremi almak istiyorum drumuz solantine diye bi marka onerdi ama daha once hic duymadim ozellikle bu markayi kullananlar var mi nasil memnun mu? Yada hangi marka kullandiniz?

solantine güneş kreminde iyidir ama çocuk ürünlerini hiç kullanmadım, bebekken biodema abcderm kullanıyordum kızıma,
şimdi sebamed kullanıyoruz ikisinden de çok memnun kaldım.
mustela da iyidir.

Bizim doktorumuz bioderma onerdi , ben oglumda trukid kullanmıştım bebekken sonra la roche possay'e gectim
Solartine bebek kreimini duymamistim ama doktorunz tavsiye ettiyse alin derim

Solante'nin çocuk için olan ürünü nasıl bilmiyorum ama hamilelikte kullandığım ürün leke oluşmasına engel olmadı. Marka olarak Trukids ve LR öneririm. Ama bizim doktorumuz ilk yıl hiç kullanmayın demişti. Güneşe sabah erken saatlerde ve akşam üstü çıkarın, kreme gerek yok demişti.

bebegine ve 7 yasindaki ogluma biodermanin cocuk gunes kremlerini kullaniyorum, kendime de bioderma kullaniyorum.

arkadasşlarrrrrrrrr earth mama angel baby güneş kremi hakkında bilgisi olan var mı acaba??????
Mrb soylediginiz markayi bilmiyorum ama bebekler icin nelere dikkat etmeliyizi arastirdim... bi kere bilinenin aksine 50 faktor degil bebeklere 30 faktor alinmasi gerekliymis.. arada %5 koruyuculul farki olmasina ragmen daha fazla kimyasal demekmis 50 faktor.... uva ve uvb ikisine de koruyuci olmasi gerekliymis... uzerinde yazar sadece uva varsa almayin... waterroof veya water resist gibi sanirim yanlis yazmis olabilrim uzerinde yazmasi gerekli.. suya dayaniklilik anlaminda... bunlara ozellikle dikkat etmek gerekiyormus...

X