Hamilelikte fazla uyku

flylessbird

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2015
420
354
Kızlar merhaba. 15 haftalık hamileyim. Çok şükür yemem içmem sağlığım falan gayet iyi ama çok uyuyorum. Bu sırada da uzun süre aç kalıyorum 15 saati bile bulduğu oluyor. Bunun bebeğime bir zararı olur mu sizce? Geçen ayki kontrolde gelişimi oldukça iyiydi hatta önde gidiyordu ama yine de kafama takılıyor. Bu durumu yaşayanınız var mı?

Ben de 14 haftalığım ve aşırı uyuyorum. Akşam 12de yatıp öğlen 12de kalkıyorum ayrıca akşam üstü de 1 saat kadar uyuyorum. Uyumalara doyamadım. 😂. Bir an önce geçse keşke bu uyku durumu diye düşünüyorum artık… Bence bebeğe bir zararı yoktur olsa doktor gelişimde sorun var diye söylerdi diye düşünüyorum. Bu arada uykunun cinsiyetle de alakası yok, erkek annesiyim 🥰

Ben de 14 haftalığım ve aşırı uyuyorum. Akşam 12de yatıp öğlen 12de kalkıyorum ayrıca akşam üstü de 1 saat kadar uyuyorum. Uyumalara doyamadım. 😂. Bir an önce geçse keşke bu uyku durumu diye düşünüyorum artık… Bence bebeğe bir zararı yoktur olsa doktor gelişimde sorun var diye söylerdi diye düşünüyorum. Bu arada uykunun cinsiyetle de alakası yok, erkek annesiyim 🥰
Uyumak sorun değil de aç kalma sürem çok. Akşam mesela 8'de 9'da yiyip gündüz 12 gibi kahvaltı yaptığım oluyor. 15 saatlik açlık da az değil. Hamilelik öncesi öğün aralarım daha uzundu ama artık beslemem gereken bir bebişim var 🥰
Zaten söylenen hiçbir şeyin cinsiyeti kesin olarak tahmin edebildiğini görmedim ama ben yine de kız hissediyorum :)

X