Hamilelikte Calismak

E

elasena

Ziyaretçi
slm,
benim bir sorum olacakti calismakla ilgili, ben bu ara cocuk istiyorum ve calisiyorum.
Isi birakmamam gerekiyor, calistigim yer ise bir tavuk fabrikasi.
Haftanin 5 günü 9 saat ayaktayim...
Benim icin nasil olur??? Yani cok zorluk cekermiyim???
Sonucta ilk aylarda mide bulantisi, halsizlik oluyor...

merhaba cnm evet senin için biraz zor bir durum ayakta olman senin içinyorucu tatlım.bende hamişim çalışıyorum ama oturuyorum bunun bir zararı olmadığını düşünüyorum.eğer sende bizlerin arasına katılırsan
hamişler kervanına bakarsın zorlanırsan hemen çık derim.ayakta olmak zooooooooooorrrrrrr

Hamileikte ayakta sürekli kalmak çok doğru değil canım..
Ben de çalışıyorum oturarak işim benimde.
Bencede çıkmalısın ya da başka bir departmana isteyebilirsin işten çıkmak istemiyorsan..
Her hamilelikte mide bulantısı olmuyor gerçi.Ben hiç yaşamadım şükürler olsun..

cANIM mERHABA;

Bizim işyerimizde üretimde çalışan hamile bayanları daha hafif oturularak yapılan işlere veriyorlar.Bunu araştırabilirsin, belki sizin oradada böyle bir uygulama vardır.Ayrıca bunun için ayrılman gerekmiyor hemen.Önce sen planını yap, Allahın izni ile tutsun. Bakarsın olmadı bi şefinle konuşursun ondan sonra seni başka bi yere verirler yada olmaz derlerse ,sana da çok yorucu gelirse o zaman çıkarsın.Şimdi yapacağın ilk iş eğer istiyorsan eşinle çalışmalara başlamak , her zaman işler istediğimiz gibi gitmiyor buradan da okuyorsundur.Paraya da ihtiyacın olacaktır sonuçta..

Kendine ii bak..

ben de sabahtan akşama kadar ayaktayım ama kısmen tenefüslerde dinleniyorum en azından.ilk zamanlar zor olmaz ama bebek büyüdükçe varis,bel ağrısı gibi problemler ortaya çıkar.2 saatte bir ayaklarını dinlendirmen lazım.bi doktora sorsan daha doğru olur bence.

X