Hamileliğinizin ilk günlerinde memedeki değişiklikleriniz ne oldu?

dksiberian

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
11
3
32
Selam hanımlar, 7 aydır bebek isteyen biri olarak endişemi merakımı anlıyorsunuzdur 😄 bu süreci kısaca yazmak istedim. 5 aydır uygulama ile yumurtlamamı takip ediyordum son iki aydır ovulasyon testi aldım ve hayatımın şokunu yaşadım. Benim yumurtlamam adetten 5 gün sonra oluyor uygulamaya göre 10. Günde bunu yeni anladım ve 5 ayım boşa gitmiş oldu. 🥲 hayırlısı diyelim. Sizlere sorum şu yumurtlama günümü değerlendirdim ve bugün 10. Günü. Memenin açık kahverengi bölgesinde pütür pütür sivilce gibi şeyler gördüm bugün. Bunun bir önemi var mı? Siz neler yaşadınız. hamileliğinizi öğrenmeden önce bu değişiklikleri farkettiniz mi? Lütfen deneyimli ablalarım kardeşlerim bilgi versinler meraktan çatlıyorum. Not: kahverengi bölgede koyulaşma henüz yok

Selam hanımlar, 7 aydır bebek isteyen biri olarak endişemi merakımı anlıyorsunuzdur 😄 bu süreci kısaca yazmak istedim. 5 aydır uygulama ile yumurtlamamı takip ediyordum son iki aydır ovulasyon testi aldım ve hayatımın şokunu yaşadım. Benim yumurtlamam adetten 5 gün sonra oluyor uygulamaya göre 10. Günde bunu yeni anladım ve 5 ayım boşa gitmiş oldu. 🥲 hayırlısı diyelim. Sizlere sorum şu yumurtlama günümü değerlendirdim ve bugün 10. Günü. Memenin açık kahverengi bölgesinde pütür pütür sivilce gibi şeyler gördüm bugün. Bunun bir önemi var mı? Siz neler yaşadınız. hamileliğinizi öğrenmeden önce bu değişiklikleri farkettiniz mi? Lütfen deneyimli ablalarım kardeşlerim bilgi versinler meraktan çatlıyorum. Not: kahverengi bölgede koyulaşma henüz yok
Ben göguslerde ko damarlardan anlamıştım gebelıgımı

Canım anladığıma göre daha 5 gün geçmiş , çatlama ya 1 koysan 4 gün Bebek sana 6-7 günden sonra tutunuyor . O süre boyunca henüz senin vücudunda bir bağlantı kurmuyor . Yerleşme başladıktan sonra belirtiler başlar

Herkesin yaşadığı belirti farklı. Zor biliyorum ama kıyaslayıp stres yapmayın bence. Stres süreci en kötü etkileyen şey malesef. Hakkınızda hayırlısı olsun.

benim adetim 1 hafta geçiktikten sonra koyulaşmaya başladı çok belirgin bir şekilde

Hepinize öyle teşekkür ederim ki 🙏 çok değerli bilgiler veriyorsunuz evet her bünye farklı ama bazen inanmak da iyi geliyor ☺️ Umut güzel bir şey inanmak güzel bir şey stres yapmamaya çalışıyorum ama umut etmekten de vazgeçemiyorum 🙏 inşallah bende buraya hamileyim diye edit yazarım 🙏🥰 bir de hamile bir kişi ( arkadaşım demeye de dilim varmıyor ama ) onu tebrik için mesaj attım ve o da bana karşılık olarak hadi çok uzatma sırada sen varsın darısı sana diyerek beni incitti sanki ben istemiyorum olmasını. Bende banyoya girdim ağladım hönkürerek, onu da unutmaya çalışacağım 😢 isteyen herkese, hepimize nasip olur inşallah 🙏

Canım anladığıma göre daha 5 gün geçmiş , çatlama ya 1 koysan 4 gün Bebek sana 6-7 günden sonra tutunuyor . O süre boyunca henüz senin vücudunda bir bağlantı kurmuyor . Yerleşme başladıktan sonra belirtiler başlar
Doğru heniz erken bilmeden stres yaptım 😥

benim adetim 1 hafta geçiktikten sonra koyulaşmaya başladı çok belirgin bir şekilde
Peki yerleşme kanaması yaşadınız mı yaşadıysanız nasıl oldu acaba? Kaç gün sürdü yoğunluğu nasıldı? Sanırım reglim geliyor çok üzgünüm 😞 adetime daha 3 gün var normalde 😢

X