Hamilelelk testi yanlış çıkar mı

Benim ilk hamileligim bebeğin kalbi durduğu için kürtajla sonuçlandı. Sonrasında bir ay sonra hamile kaldım. Ben bizzat yaşadım kolay olduğunu.
Yarın doktora gidicm inşAllah . Allah bana da nasip eder sağlıkla inşAllah Aminnnnn. Dua edin bana da .

Benim ilk hamileligim bebeğin kalbi durduğu için kürtajla sonuçlandı. Sonrasında bir ay sonra hamile kaldım. Ben bizzat yaşadım kolay olduğunu.
Ya bir arkadasım iki ay normal adet gördü hamileymış meğer normal adet hemde

Ya bir arkadasım iki ay normal adet gördü hamileymış meğer normal adet hemde
Bir de erken gebelik testleri var ya onda çıkmıştı benim ilk. Diğer testlerde çok uzun süre çıkmadı. İnşallah hamilesindir :) dua edicem.

Kizlar bende bir sey sorayim. Adetim duzensiz ama daha bir hafta kadar var. Bende supheli şu geri çekilme ilişkisi yasadim. Test yaptim 10 dk baktim bir sey cikmadi. Sonra koymusum banyoya ertesi gun baktım böyle cok cok silik bir cizgi var. Golge gibi o kadar silik. Sizce buda pozitif anlamina gelir mi ?

Kizlar bende bir sey sorayim. Adetim duzensiz ama daha bir hafta kadar var. Bende supheli şu geri çekilme ilişkisi yasadim. Test yaptim 10 dk baktim bir sey cikmadi. Sonra koymusum banyoya ertesi gun baktım böyle cok cok silik bir cizgi var. Golge gibi o kadar silik. Sizce buda pozitif anlamina gelir mi ?
Evet oluyor oyle durumlar yaşadım duydum yani

Bir de erken gebelik testleri var ya onda çıkmıştı benim ilk. Diğer testlerde çok uzun süre çıkmadı. İnşallah hamilesindir :) dua edicem.
Allah razı olsun aslında seneye düşünüyordum ama içime yerleşti bebek fikri birden . Sanmıyorum normal adet görüyorum :KK43: ama işte adet başlamadan bir önceki gün az bısey kan sonra kahverengi akıntı geldi kızım da A oyle olduğu ıcın var dedim ertesi gün pat adet oldum ama adet günü de test yaptım silik çizgi ama hala şakır şakır adet görüyorum . Arkadaşım da normal adet görmüş ama bende YÖK tur diye düşünüyorum . İşte neyse sen umut oldun lütfen dua et unutma

Evet oluyor oyle durumlar yaşadım duydum yani
Bende biraz araştırdım 10 dk sonraki sonuc dogru degidir diyor canim. Kutuda da yazıyordu. Acaba idrari fazla damlattim onun golgesi olabilir mi? Allah isteyene nasip etsin ama suan benim bebek gibi dusuncem ve imkanim yok. Bilemiyorum korkuyla bekliyorum.

Bende biraz araştırdım 10 dk sonraki sonuc dogru degidir diyor canim. Kutuda da yazıyordu. Acaba idrari fazla damlattim onun golgesi olabilir mi? Allah isteyene nasip etsin ama suan benim bebek gibi dusuncem ve imkanim yok. Bilemiyorum korkuyla bekliyorum.
Ablam beş kes Doğum yaptı oda oyle bırakıp dakikalar sonra baktığında pozitif gördü birkaç kes ve hamile çıktı hep

Ben kadin doğum polikliniginde staj yapiyorum ve bircok hastamiz geliyor bu sekilde eczaneden aldiginiz testler her zaman %100 sonuc vermez bazen testlerde belli olmayabiliyor en dogrusunu kan testinde beta hgc anlayabilirsiniz size önerim bir kadin dogum doktoruna gidip muayene olmanizdir.Her testte yanlis cikacak diye birsey yok belki menstruasyon döneminde bir gecikme yaşamanızın sebebi tamamen yumurtalıklarınızın o ay'kı durumuna bağlıdır ama kesinlikle bir beta hgc testi yaptirin :)

Ya konu da açmıştım ben ben üç test yaptım ucu de silik ciktı görünüyordu ama ve ilk gün biraz geldi durdu sonra kahverengi leke geldi durdu ertesi gün gayet normal adet oldum hala devam edıyor anlayamadım acaba sessiz düşük mü oldu testler beden neden aynı çıktı
Adet dönemine yakın hormonal durumdan dolayı 2. Çizgi silik çıkabiliyor. Bu nedenle illa ki kan tahlili istiyorlar. Kesin sonuç için

Adet dönemine yakın hormonal durumdan dolayı 2. Çizgi silik çıkabiliyor. Bu nedenle illa ki kan tahlili istiyorlar. Kesin sonuç için
Uc kez yaprım ucu de mi pozitif olur VE ben normalde yaparım bazen şüphelnırsem çıkmıyor

Sonradan çizgi çıkanlar bende pozitif anlamına geldi. Çünkü testleri çok erken yapıyordum.

Ben hala hasta olmadım.bu hafta dr à gidecem aslında olsun tabi ama ben diş röntgeni çektirmiştim korkuyorum bi sorun olurmu Die böyle tecrübe yaşayan oldumu bilmeden röntgen çektren

Bu gün kan verdim yarın alım sonucu hadi hayırlısı çok gerginlik var bende şu röntgeni çektirmesydm

Ben kadin doğum polikliniginde staj yapiyorum ve bircok hastamiz geliyor bu sekilde eczaneden aldiginiz testler her zaman %100 sonuc vermez bazen testlerde belli olmayabiliyor en dogrusunu kan testinde beta hgc anlayabilirsiniz size önerim bir kadin dogum doktoruna gidip muayene olmanizdir.Her testte yanlis cikacak diye birsey yok belki menstruasyon döneminde bir gecikme yaşamanızın sebebi tamamen yumurtalıklarınızın o ay'kı durumuna bağlıdır ama kesinlikle bir beta hgc testi yaptirin :)
Merhaba aile hekimi beta HCG 2.76 çıktı 4 haftalık hamilesin dedi o zaman iki gün geçmişti adetim şu an yedinci gün oldu evde idrar testi yaptım buda negatif çıktı buna ne diyorsunuz bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim kaç gündür psikolojim bozuldu spiral ile korunuyorum ayrıca

X