Hamile miyimm lütfen yardımm

dnzbr

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
129
31
23
Kızlar yarın bat günü bugün ilk idrarla erken gebelik testiyle normal kaset test yaptım. Kaset testte bir şey çıkmadı ama awox marka erken gebelik testinde gölge gibi hayalet bir çizgi var ilk 10 dk da belirdi. Hamile olabilir miyim? Hamileysem eğer bat yarın daha mı koyu çıkması gerekirdi? Testlerin fotolarını ekledim siz de görüp görmediğinizi yazar mısınız lütfen?🙏🏻

Eklentiler

• IMG_2575.jpeg
    IMG_2575.jpeg
    243,8 KB · Görüntüleme: 136
  • IMG_2577.jpeg
    IMG_2577.jpeg
    204,3 KB · Görüntüleme: 135
Gölge gibi bir çizgi var sanki ben de gördüm . Aslında dediğiniz gibi daha belirgin çıkmadı lazımdı ama geç döllenme de olabilir . Erken gebelik testi aşıp deneseniz daha iyi olur
Erken gebelik testiydi bu da yarın birdaha yapayım diyorum.

Bence testin kendi referans çizgisine benziyor canım. Yani hevesini kırmak istemem ama bat bu kadar yakınken daha belirgin çıkması gerekirdi. Düzenli adet gören biriyseniz geç döllenme olma olasılığı çok düşüktür 😕

Bence testin kendi referans çizgisine benziyor canım. Yani hevesini kırmak istemem ama bat bu kadar yakınken daha belirgin çıkması gerekirdi. Düzenli adet gören biriyseniz geç döllenme olma olasılığı çok düşüktür 😕
Adetlerim çok düzenli değildir 35-40 gün arasında değişir o yüzden şüpheye düştüm geç döllenme olabilir diye geçen ay daha belirgin bir çizgin vardı ama kimyasal oldu belki bu ay tutmuştur diye düşündüm. Hayırlısı olsun

Amin 🙏 Hımm adet düzensizliği var ise her şey mümkün tabi. Allah gönlünüze göre versin 🙏

Yarın ki testten sonra haberdar et bizi :) inşallah vardır

Eklentiler

• IMG_2592.jpeg
    IMG_2592.jpeg
    172,1 KB · Görüntüleme: 103
  • IMG_2590.jpeg
    IMG_2590.jpeg
    156 KB · Görüntüleme: 91
Merhabalar ne yaptınız hamile misiniz çöl merak ettim durumlarımız aynı test benimde böyle çıktı ama anlamadim

Kızlar yarın bat günü bugün ilk idrarla erken gebelik testiyle normal kaset test yaptım. Kaset testte bir şey çıkmadı ama awox marka erken gebelik testinde gölge gibi hayalet bir çizgi var ilk 10 dk da belirdi. Hamile olabilir miyim? Hamileysem eğer bat yarın daha mı koyu çıkması gerekirdi? Testlerin fotolarını ekledim siz de görüp görmediğinizi yazar mısınız lütfen?🙏🏻
Gecikmenizin biraz daha ilerlemesini bekletip 2 gün sonra tekrar test yapmanızı öneririm. Var gibi duruyor 2 gün sonra netleşir . Bu kadar silik çizgilerde kanda da çok düşük çıkıyor, gereksiz stres yaşamaya sebep oluyor malesef

X