Haftada 1 kilo birlikte verelim.

Benimde misafirim var baya çay kahve tatlı ipin ucunu bıraktık gitti 🤦🏻‍♀️
Misafirlik olayları sıkıntılı 😅 insan birbirini gazlayarak diyet yapabildiği gibi çok da güzel yiyebiliyor.
Birkaç gündür yürüyüş yapamıyorum. 2 gündür çok dikkatli beslenmeme rağmen kilom sabit. Mens haftasına denk geldiğimden sanıyorum . Yoksa pazar hariç çok dikkatliydim . Perşembeye sanırım sınıfta kalıcam 😔

Misafirlik olayları sıkıntılı 😅 insan birbirini gazlayarak diyet yapabildiği gibi çok da güzel yiyebiliyor.
Birkaç gündür yürüyüş yapamıyorum. 2 gündür çok dikkatli beslenmeme rağmen kilom sabit. Mens haftasına denk geldiğimden sanıyorum . Yoksa pazar hariç çok dikkatliydim . Perşembeye sanırım sınıfta kalıcam 😔
Yumurtlama günlerindeyim bende aşırı şişkinlik var ve tatlı krizleri devam birazda üzüntülü zamanlarda daha çok tatlıya bağlıyorum kendimi şaka gibi dolabın kapısını sürekli aç kapa modundayım 🤣🤦🏻‍♀️

Ben de katılmak isterim . Ocak ayının ortasında 83.90 gibi bir kilo ile başladım güncel kilom 65.8 daha verecek yaklaşık 7 kilom var . İlk aylar kilo verişim hızlı olmakla birlikte hızım azaldı . Ayda 4 kilo şahane bişey benim için o yüzden birbirimizin motivasyonunu artırarak başarabiliriz diye umuyorum ☺️
Evet arkadaşlar 1 hafta bitti 😅 kiloları alalım. Benden 850 gram gitmiş . 1 kiloyu yakalayamadık . 64.95 tartıldım sabah . küsüratı çok olsa bile 64 lü bir rakam bile kendimi iyi hissettirmeye yetti . 9 mayıs için 65 hedefi koymuştum 1 hafta öncesinde ulaştım şükür 🙏🏻

Kızlar ya neredesiniz , hadi yazın neler yapıyorsunuz. Hergün bakıyorum konuya yazan yok ben de yazmaktan vazgeçiyorum 😂
Ben son hamileliğimden önceki kiloma ulaştım şükür ama bir rahatlama geldi malesef . Dün pazar kahvaltısında pişi yedim öyle söyliyim 😔 yürüyüşler de bu ara yok, bir ara düzene oturtmuştum ne güzel yağmur resmi tatil vs aksadı. Bu perşembeye -1 kilo yine zor gibi …

Hatunlar ben bu diyet işinden anlamam ama şimdi forumda dolaşırken karşıma çıkti basliginiz. Size bir tavsiyem var. Spor yapacaginiz günlerde kahvaltıda süt yulaf karışımı ile yanında bir tane haşlanmış yumurta yeyin. Bu hem sizi tok tutar, hem bağırsaklarinizi çalıştırır hem metabolizmanizi hızlandırır. Ben herhalde on senedir sabahları bu şekilde yiyorum.

X