Güneş Kremleri güneş kremi acil

Güneş kremleri, bronzlaşma

mucverm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2016
51
34
36
merhaba arkadaşlar

beyaz tenliyim güneş çok etkiliyor yanmayı hiç sevmiyorum bana önerebileceğiniz çok etkili ve cilde zarar vermeyen güneş kremi var mı ?:KK54:

merhaba arkadaşlar

beyaz tenliyim güneş çok etkiliyor yanmayı hiç sevmiyorum bana önerebileceğiniz çok etkili ve cilde zarar vermeyen güneş kremi var mı ?:KK54:

lr'ın 50 faktör güneş kremini öneririm hem petrol türevleri yok hemde avusturya standartlarında üretildiği için daha iyi bir koruma sağlıyor

Merhaba kızlar malum yaş 30 u geçince yüz için hem yaşlanmayı geciktiren hem de cildi güneşten koruyan en krem hangisi?? Tavsiyelerinizi bekliyorum.. Herkese iyi tatiller

Merhaba kızlar malum yaş 30 u geçince yüz için hem yaşlanmayı geciktiren hem de cildi güneşten koruyan en krem hangisi?? Tavsiyelerinizi bekliyorum.. Herkese iyi tatiller
Ben lr ın 20 faktörlük anti aging özellikli kremini günlük kullanıyorum yüzüm için çokta memnunum

merhaba, ben Enjoy SPF 50 kids kullanıyorum eczacım şiddetle tavsiye etti bende kullandım bayram tatilinde flan bayaa memnunum yani. aslında krem çocuklar için ama içinde kozmetik bişey içermiyor benim yüzüme de çok iyi geldi

X