Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Gözüme saç boyası kaçtı

hpvlibigirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
261
376
24
Merhabalar sacımı boyarken gözüme boya kaçtı suyla yıkadım yurtta kalıyprum revire gittim doktor bi damla sıktı alerji yapmasın diye hap verdi bi tanr içtim. Suan kızarıklık azaldı ve yanması cok hafif, bir şey olmaz dimi cok korkuyorum hala… boya bitkisel degil amonyak var içinde hidrojen peroksitte oksidanda var bişi olmaz dimii

Allah korusun gözümüze kimyasal bişi kaçtığında hemen gözümüze banyo yaptırcaz ( leğene su koyup gözümüzü açık içine sokucaz ) yarım saat kadar sonra hastaneye başıma geldi cif kaçtı korkma batma kızarıklık geçtiyse bişi olmaz Allah ın izniyle ama dikkatt et çok tehlikeli dedi dr bana

Merhabalar sacımı boyarken gözüme boya kaçtı suyla yıkadım yurtta kalıyprum revire gittim doktor bi damla sıktı alerji yapmasın diye hap verdi bi tanr içtim. Suan kızarıklık azaldı ve yanması cok hafif, bir şey olmaz dimi cok korkuyorum hala… boya bitkisel degil amonyak var içinde hidrojen peroksitte oksidanda var bişi olmaz dimii
Bir şey olmaz bence olsa hemen olurdu diye düşünüyorum, ama yine de doktor görmeli. Mümkünse gidin vakit kaybetmeden, rahat uyursunuz en azından.

Edit: Arkadaslar 2 gün oldu bişi olmadı verilmiş sadakam varmıs heralde bilemiyorum. Ama aynen öyle bol miktarda duru suyla gözü yıkamak gerekiyor. Aklınızda bulunsun…

X