Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Kizlar ben dun ameliyat oldum bugün evdeyim. Atasehirde Prof dr cihan sahin yapti. Tahminimden kisa sürdü. Ameliyattan ilk çıktığımda aci falan yoktu, ama odemle birlikte lipo yapilan yerler acidi. Oda agri kesiciyi muhtemelen gec verdikleri icin. Size tavsiyem agri vs baslamadan agri kesiciyi istemeniz. Suan cok guzel duruyor, ben baya kucuk olsun istedim. 520gr ve 590gr gitmis. eriyen dikisler kullanmis. Hastane baya iyi ve ilgiliydi. Daha ikinci günüm tabi. Baska ne yazayim bilmiyorum, merak ettiginiz bir sey var mi?
Çok geçmiş olsun öncelikle. Ben de Cinan beyi araştırmalarım sonucumda bulmuştum. Merak ettiğim bir kaç konu var cevaplarsanız çok sevinirim. Öncelikle istenilen küçüklükte mi yapıyor operasyonu bunu merak ediyorum? Benim için en önemlisi bu. Bir de ücret olarak paylaşmanız ne kadar doğru bilemem ama ortalama bir fiyatta verebilirsiniz çünkü şu an ki fiyatlar nedir hiç bir bilgim yok. Benim 2 yaşında küçük çocuklarım var bu ameliyat beni onlarla zorlar mı korkuyorum ama biran önce yaptırmakta istiyorum.

Çok geçmiş olsun öncelikle. Ben de Cinan beyi araştırmalarım sonucumda bulmuştum. Merak ettiğim bir kaç konu var cevaplarsanız çok sevinirim. Öncelikle istenilen küçüklükte mi yapıyor operasyonu bunu merak ediyorum? Benim için en önemlisi bu. Bir de ücret olarak paylaşmanız ne kadar doğru bilemem ama ortalama bir fiyatta verebilirsiniz çünkü şu an ki fiyatlar nedir hiç bir bilgim yok. Benim 2 yaşında küçük çocuklarım var bu ameliyat beni onlarla zorlar mı korkuyorum ama biran önce yaptırmakta istiyorum.
Özelden yazıyorum

X