Göbek çektirme

Bu yazının altında hamilelik imzası gördüğüme çok sevindim 🤗❤ inşallah sağlıkla alırsınız bebeğinizi.
Bende dün aşılma yaptırdım ve rahim eğriymiş dün öğrendim. İlk sperm ilerlemesi ama doktor rahmi düzelterek spermi içeri gönderdi.
Siz nasıl hamile kaldınız.? Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum :KK200:
Merhaba 🥰 çok teşekkür ederim 🙏 ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım çok şükür . Hiçbir sebebi yoktu gebe kalamamamin ama olmadı nasip diyelim ama şu göbek olayı hala aklımda 😀 sizin sonucunu ne ? İnşallah hayırlısıyla olur 🙏

Merhaba 🥰 çok teşekkür ederim 🙏 ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım çok şükür . Hiçbir sebebi yoktu gebe kalamamamin ama olmadı nasip diyelim ama şu göbek olayı hala aklımda 😀 sizin sonucunu ne ? İnşallah hayırlısıyla olur 🙏
İnşallah Sağolasın❤ sonucu Öğrenmem için daha 10 güne ihtiyacım var canım, günler geçmiyor 😄

Bu yazının altında hamilelik imzası gördüğüme çok sevindim 🤗❤ inşallah sağlıkla alırsınız bebeğinizi.
Bende dün aşılma yaptırdım ve rahim eğriymiş dün öğrendim. İlk sperm ilerlemesi ama doktor rahmi düzelterek spermi içeri gönderdi.
Siz nasıl hamile kaldınız.? Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum :KK200:
Benim rahmim de geriye dönüktü bir sene denedik hamile olamadım sonra köyde yaşlı bir teyze vardı ona gittim karnıma masaj yaptı göbeğini yerine getirdim rahminde yerinde dedi sen bu ay hamile kalırsın dedi ve adetim bu ay üç gün geçti ve test yaptım sonuç POZİTİF 😍 şükürler olsun

X