Gençlik Hastalığını Yendik 😊

Poncik Ve Shila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
49
21
27
Merhabalar
Elhamdülillah gençlik hastalığını yendik 😊
Bugün taburcu olacak..
Evde 3 aylık bir kedim daha var.
Veteriner hekimimiz " bulaşma olmaz " dedi .
Ben yine de genel olarak sormak istiyorum.
Gençlik hastalığını yenen kediniz ile başka kedileri direkt bir araya getirdiniz mi ?
Bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim

Merhabalar
Bugün taburcu olacak..
Gençlik hastalığını yenen kediniz ile başka kedileri direkt bir araya getirdiniz mi ?
nasıl oldu kediniz.

nasıl oldu kediniz.
Merhaba Allah'a hamd olsun hastalığı atlattık.
Dün gece eve getirdik. Biraz halsiz ve bayağı zayıflamış. ( Ağır bir hastalık )
Veteriner balık yağı önerdi kilo almasi için.
Psikolojik durumu ise yalnız kalmak hiç istemiyor. Mümkün olduğunca yanında olmaya çalışıyorum .

Sizin böyle bir durumunuz yok insaAllah ?

Teşekkür ederim..😊
İlaçlı su ile yikamislar ve dışkı da saçılma bitmiş. Bir araya getirebilirsiniz dediler ama ben tedbiren bir müddet ayrı odalarda tutmaya karar verdim.
Yanyana gelmekte sıkıntı yok ama bir müddet ayrı kum kullanın. Benim kedim klinikte beni görünce miyavlıyordu asla yalnız kalmak istemiyordu yanında olun bol bol sevin. Sevgi iyileştiriyor onları kedim su an ayaktaysa sevgiden. :)

Yanyana gelmekte sıkıntı yok ama bir müddet ayrı kum kullanın. Benim kedim klinikte beni görünce miyavlıyordu asla yalnız kalmak istemiyordu yanında olun bol bol sevin. Sevgi iyileştiriyor onları kedim su an ayaktaysa sevgiden. :)
Evet ben de öyle düşünmüştüm.
Kesinlikle çok doğru 🌸
Çok masumlar hep mutlu olsunlar.

Dün Ponçigi almaya giderken yolda british kedi gördük bayağı ürkmüştü. O da farklı bir odada. Bakalm sahibini bulabilirsek vereceğiz yoksa sahiplendirecegiz.

Çipi yoktu veteriner muhtemelen bırakmışta olabilirler dedi ama bilemiyorum.

Evet ben de öyle düşünmüştüm.
Kesinlikle çok doğru 🌸
Çok masumlar hep mutlu olsunlar.

Dün Ponçigi almaya giderken yolda british kedi gördük bayağı ürkmüştü. O da farklı bir odada. Bakalm sahibini bulabilirsek vereceğiz yoksa sahiplendirecegiz.

Çipi yoktu veteriner muhtemelen bırakmışta olabilirler dedi ama bilemiyorum.
Böyle alıp üretip zevklerine göre atıyorlar. Bende 2 ay önce sokakta yavru hamile kedi gördüm eve aldım. Yavrular doğdu besledim 2 aylık oldular hepsi sahiplendi, anneleri de artık benimle.

Kedinizin sağlığına kavuşmasına çok sevindim. Birlikte zoru başarmışsınız, ne mutlu ki. Umarım bundan sonrası, sağlık ve mutluluk dolu, upuzun yıllardan oluşur.
Sorunuzla ilgili bilgim yok, mutluluk paylaşmaya geldim. Ama hasta kedinizi tedavi eden veteriner, risk olmadığını söylüyorsa bence içiniz rahat olsun.

Merhabalar
Bugün taburcu olacak..
Ayy çok geçmiş olsun. Bu konuda bilgim yok bizim ki atlatamamisti sizin adınıza sevindim 🌸

Kedinizin sağlığına kavuşmasına çok sevindim. Birlikte zoru başarmışsınız, ne mutlu ki. Umarım bundan sonrası, sağlık ve mutluluk dolu, upuzun yıllardan oluşur.
Sorunuzla ilgili bilgim yok, mutluluk paylaşmaya geldim. Ama hasta kedinizi tedavi eden veteriner, risk olmadığını söylüyorsa bence içiniz rahat olsun.
Merhaba ..
Mutluluk paylaşmak ne pozitif bir cumle 🌸
İki minnağım da iyi çok şükür ..

Gençlik hastalığı ile ilgili ne yazık ki bilgiler çok az. Bu konu ve deneyimlerimizle ilgili Allah nasip ederse bir post paylaşmayı düşünüyorum.

Dikkat edilmesi gereken çok konu var gerçekten

Sizin adınıza çok üzgünüm 😔
5 aylıktan küçük kedilerin bağışıklığı çabuk düşüyormuş. Yavru muydu ?

Ben çok erken fark ettim.
Kedinin bağışıklığı burada çok önemliymiş.
Sahiplenmistik çokta küçük değildi bı anda oldu hatta yatırdılar tedavi için ama atlatamadi bende o zaman duydum bu hastalığı çok şaşırmıştık. Sizinkinin atlatmasina çok sevindim insan cidden üzülüyor

Muhtemelen şu an enfekte değildir ama bir süre daha tedbir amaçlı mama ve su kapları, tuvalet kapları ayrı olsun. 3 aylık kedinin karma aşısı var mı?
3 aylık olan kendimizi de, gençlik hastalığı olan kedimize de dışarıda bakıyorduk. Bu hastalık sonrası ikisini de eve aldım. 3 aylık kendimizin sunan karma 1 aşı var. 18 gün sonrs karma 2 adımızı olacağız ins

X