Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri gelinlik nişanlık alınmayacak yerlerden biri

merhaba bende Fatıhtekı Azura Bella gelinlik ve moda evının magduruyum.cevremde daha once tecrube edenler diktirme hazır al demıstı.sımdı cok ıyı anlıyorum.bende begendıgım gelınlıgın modelını gonderdım anlattım defalarca.sonucta etegı hem ıstedıgım gıbı olmadı hemde modele benzemedı.saglık sorunlarımdan dolayı gelınlıgı 1 sene erteledık.bırsuru sacma sapan sey soyleyerek benı suclayıp sız sectınız herseyı deyıp sonrada hatayı paylasalım dedıler.sankı ben modacıyım.bırde ozellıkle bana gıydırdıkelrı kendı gelınlıklerının etegını neyenıp daha kabarıgı olsun dıyere burayı secmıstım.gelınlıgın etegı alakasız bırsey cıktı uzerınede duzeltemeyız yenıden yapılması lazım deyıp 500 tl ıstedıler.2400 e anlatıgım ve 1300 tl sını odedıgım kaparomu yakarak hakkımıda helal etmıyerek cıktım ordan.sız sız olun gelınlıkcının hazır dıktıgı gelınlıklerden bırısını begenırsenız dıktırın hatta bana sorarsanız oyle yapın.ben oyle yapıcam bır kere yasıyacagım bır geceyı onlar yuzunden berabr edemem

merhaba kesinlikle fatih azura bella gelinlik fatıh te diktirmeyin.ben istediğim gelinliğin fotografını gosterdıgım ve kendılerındekı mevcut gelınlıgın etegını begendıgım halde dıkılen gelınlıgın etegı cok kotu oldu.zaten 3 provada alel acele secıyorsunuz sectıgınızı butun olarak dıktıklerındede donus sansınız yok.devamlı sızı sucluyorlar sız sectınız sız karar verdınız.kesınlıkle dıktıkterılını sokup duzeltmeye yanasmıyorlar.yenıden yapmamız laızm dıyorlar bunun ıcınde ekstra 500 tl para ıstedıler.kı ben 2400 tl lık gelınlıgın 1300 tl sını vermıstım.o gun rezıl olmaktansa paramla dıyerek kaporamı yaktım.hakkımı kendılerıne helal etmıyorum.ben yanıldım cevremdekılerı dınlemedım gelınlıkcının elındekı hazır gelınlıgı aynen begenıyorsanız alın yoksa hıc bulasmayın.hazır alın.

X