Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

merhaba bende duaya katılmak istiyorum...listeye benide ekleyebilir misiniz? benim dua isteğim allah rızası için eşim çok sinirli ve yuvam dağılıyor..yuvamın dağılmaması ve eşimin dzelmesi için dua istiyorum..1.5 yaşında bi kızım var onun için..allah razı olsun..allaha emanet olun..

bide tam olarak ne yapacağımı ve nasıl yapacağımı açıklarsanız sevinirim teşekkürler..

Son düzenleme:
canım beni de listene ekler misin? şimdi müsait değilim. salı günü okumaya başlarım.

selam canım fark etmez canım ne dersen de:KK1::KK1::KK1:iyiyim canımcım bu ay kısmetse tedaviye başlıycam aslında eşimde sperm çıkması çoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk büyük bir mucize olur bunu bile bile tedaviye başlamaya karar verdik inşallah sonucu hakkımızda hayırlı ve güzel olur.inşallah canım Rabbim ol desin ol topiğimizde tam bunu anlatıyor zaten kün yekün feyekün inşallah okunan dualar hürmetine hepimizin yüzü güler ve hepimizin gönlünün muradı gerçekleşir biran evvel amin.

belki o mucize gerçekleşsin diye rabbim yüzlerini görmediği seslerini birbirine duyurmadığı kullarını sanal bi alemde bir araya getirmiştir? ve karşılıksız birbirlerine dua etmelerini nasip etmiştir. o mucize 2 dudağının arasında canım benim.......

selam canım hoşgeldin amin Allah razı olsun.amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah hepimiz biran evvel bebişlerimize kavuşalım inşallah.
tamam canım senide ekliyorum listeye evet canım günlük okuycaz hergün bir kişiye ben listeyi paylaşınca arkadaşın niyetinide yazıcam tabiki biliyorsam:KK1::KK1::KK1:
canım kurandan ayetle ama belli başlı yerlerden alınarak oluşturulmuş bir dua Allah'ın ol deyip herşeyin olmasına kadir olması
(mesela yasin suresin son ayetleri) yani kuran 'da kün feyekün geçen yerler alınmış ve bir dua zinciri oluşturulmuş o yüzden sadece dua kitabında bulabilirsin:KK34::KK34:

a.s. canım...teşekkür ederim listeyede eklemişsin zaten...yarın arkadaşların ikisine birden okurum...ilk sayfadaki duayı pcden bakıp okuruz artık biraz böyle idare edeyim...:KK1:allah herkesin dualarını kabul etsin şimdidenn....dualar bizze sebep olurda gönlümüzün muradına ereriz allahın izniylee...

kızlar merhaba öncellikle rabbim hepimizin gönlüne göre versin dualara bende katılmak isterim kabul ederseniz 6,5 yıllık evliyim şubat ayında aşılamaya başlıycam yer gök dua ile belki tutar bugün regl oldum hastayken okuyamıyoruz galiba ama biter bitmez aranıza katılmak çok isterim...

mavimenekse için okudum canım
Allahım hayırlı evlatlar versin tez vakitte inşallah.

MAVİMENEKŞE İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ EŞİNİN ŞİFA BULMASI(SPERM ÇIKMASI) VE BEBEĞİNİN OLMASI
26 OCAK CUMARTESİ AKŞAMI SAAT 20.00 'A KADAR
1-mavimenekşe
2-nur.sen-----------okudu
3-kays
4-nekadarzor---------okudu
5-asbelove
6-doga3
7-ecrin23
8-teacherof
9-sevgilim06
10-azelya
11-vck
12-merice35-------okudu
13-supriz06
14-nurcan85
15-muhat
16-ezoben

arkadaşlar sıradaki arkadaş için dua listesini paylaşmadım çünkü listede adı olupta henüz duaya başladığını bilmeyen arkadaşlar var o yüzden acele etmiyorum en geç salı gününe kadar nursen arkadaşımızın listesini paylaşırım haber vermek istedim:KK34::KK34::KK34:

Canım bir şey diyeceğim bu duada sey'in şeklinde yazan arapça kısımlar şey' in olmasın :26: Çünkü öyle gibi geldi bana o zaman bunu yanlış okuyabilirsiniz hep ş ler s yazıyorsa :26: Bir de uzatmalar yok.Ben de okumaya çalıştım da az önce arkadaşınızın niyetine okurken dikkatimi çok çekti yarım bıraktım açıkçası çünkü yanlışş oluyor öyle :26:

Ya haddim olmayarak söylemek istiyorum bu duanın doğru yazıldığına emin misiniz ?? Eğer değilse yasin okuyun yerine ne kadar güzeldir, sonra fetih suresi bambaşkadır :KK16: Tabi buradakiler de ayet ama yazılışları kafamı karıştırdı ondan

Son düzenleme:
Ya haddim olmayarak söylemek istiyorum bu duanın doğru yazıldığına emin misiniz ?? Eğer değilse yasin okuyun yerine ne kadar güzeldir, sonra fetih suresi bambaşkadır :KK16: Tabi buradakiler de ayet ama yazılışları kafamı karıştırdı ondan

ne kadar doğru yazılmak istense de arapça okunuş olarak karşılığını yazmak zaten mümkün değil
Kur'an okuyan insan da doğru okunan şeklini bilebilir
eğer ki sizin içinize sinmiyosa bildiğiniz başka bir sureyi okuyabilirsiniz kendiniz için.

Son düzenleme:
ne kadar doğru yazılmak istense de arapça okunuş olarak karşılığını yazmak zaten mümkün değil
Kur'an okuyan insan da doğru okunan şeklini bilebilir
eğer ki sizin içinize sinmiyosa bildiğiniz başka bir sureyi okuyabilirsiniz kendiniz için.

Peki, ben uyarmak istedim sadece çünkü herkes Kur'an okumayı bilmiyor onlar yanlış okuyabilir.

Mavimenekse icin okudum.Rabbim sifa versin.Tez zamanda saglikli bebek versin :-):-)

Peki, ben uyarmak istedim sadece çünkü herkes Kur'an okumayı bilmiyor onlar yanlış okuyabilir.

ilk sayfada zaten açıklamasıyla verilmiş dua
hem türkçe anlamı hem de hangi sure hangi ayet olduğu
o şekilde bakılabilir
tabi ki herkes bilmiyo tecvidiyle okumayı ve çok dikkat etmek gerekiyo okurken uzatmalara vs.
muhakkak tecvidli bilenin de hataları vardır Allah affetsin kusurlarımızı.

ilk sayfada zaten açıklamasıyla verilmiş dua
hem türkçe anlamı hem de hangi sure hangi ayet olduğu
o şekilde bakılabilir
tabi ki herkes bilmiyo tecvidiyle okumayı ve çok dikkat etmek gerekiyo okurken uzatmalara vs.
muhakkak tecvidli bilenin de hataları vardır Allah affetsin kusurlarımızı.

Olay sadece tecvid değil ama onu evet herkes bilmiyor zaten Allah affetsin hepimzi ama yanlış da okuyorsunuz onu diyorum ; sey'in yazıyor onların şey'in olduğunu düşünüyorum ki bu benim şimdi gözüme çarpan.Ya başka varsa?? Ne bilym bence bu kötü bir şey.Tabi ki önemli olan niyet ama yanlış da okumak göz göre göre ...:KK31:

Ben size güzel bir şey anlatmak istiyorum ama nedense siz savunmaya geçiyorsunuz. Kendim için elbette bu duayı okumam kendiniz için başka okuyun o zaman demişsiniz ama doğruluğundan emin değilim tabi ki okumam.Ama istiyorum ki sadece siz de fark edin. Yoksa burada benim adım sanım belli değil kim olduğum belli değil.haklı olsam ne olur olmasam ne olur.Yani egoluk bir amacım yok anlatabiliyor muyum..Sadece uyarmak istedim..

Olay sadece tecvid değil ama onu evet herkes bilmiyor zaten Allah affetsin hepimzi ama yanlış da okuyorsunuz onu diyorum ; sey'in yazıyor onların şey'in olduğunu düşünüyorum ki bu benim şimdi gözüme çarpan.Ya başka varsa?? Ne bilym bence bu kötü bir şey.Tabi ki önemli olan niyet ama yanlış da okumak göz göre göre ...:KK31:

Ben size güzel bir şey anlatmak istiyorum ama nedense siz savunmaya geçiyorsunuz. Kendim için elbette bu duayı okumam kendiniz için başka okuyun o zaman demişsiniz ama doğruluğundan emin değilim tabi ki okumam.Ama istiyorum ki sadece siz de fark edin. Yoksa burada benim adım sanım belli değil kim olduğum belli değil.haklı olsam ne olur olmasam ne olur.Yani egoluk bir amacım yok anlatabiliyor muyum..Sadece uyarmak istedim..

ben şu şekilde yaptım ilk başta dua paylaşıldığında
bir deftere doğru bir şekilde takıldığım yerde Kuran'a bakarak yazdım
ya ben kötü birşey söylüyosunuz demedim ki
ilk başta siz bunun yerine yasin okunsa fetih suresi okunsa daha iyi gibi birşey dediniz
buna karşılık ben de içinize sinmiyosa siz okumayın duayı dedim
ayrıca eksik ya da yanlış birşey varsa bu düzeltilir elbet
ama yine de dediğim gibi tam anlamıyla yine karşılığı olmaz arapça yazımın

slm kızlar bende türkçe ookunurken hatalarımızın daha fazla olacağını düşünüyorum fakatt duadaki ayetlerin birleşimi olduğu için bende bu şekilde okumaya devam edeceğim...önemli olan niyet bence allah affetsin dualarımız kabul olsun..

arkadaşlar sıradaki arkadaş için dua listesini paylaşmadım çünkü listede adı olupta henüz duaya başladığını bilmeyen arkadaşlar var o yüzden acele etmiyorum en geç salı gününe kadar nursen arkadaşımızın listesini paylaşırım haber vermek istedim:KK34::KK34::KK34:

canım mavimenekşe için okudum ...allah kabul etsinn...yalnız bu duanın daha sağlıklısını bulabilirmiyiz ...okurken hiç" şe "ye rastlamadım hep" se" ile ifade edilmiş....

X