gebelik testi?

benim düzensiz. yumurtalama günümüde bilmiyorum hiç. iki ay önce adet görebilmek için tarlusal kullandım. onu kullanınca iki ay normal oluyorum. o yüzden dedim 7 sinde olabilirim diye. eğer olmasam da gebelik diye düşünmemem gerekir cünkü hep düzensizdi 3 ayda bir oluyordum bazen
anladım pcos mu var sizde? bi teşhis aldınız mı ? ovülasyon testi kullanıyor musunuz

anladım pcos mu var sizde? bi teşhis aldınız mı ? ovülasyon testi kullanıyor musunuz
Hayır kullanmadım hiç. Ama kullanmak istiyorum. Eczaneden reçetesiz de alınıyor dimi?
Yani doktorum pcos demedi ama düzensiz olduğun için pcos gibi diyebiliriz dedi. Kist milyon hiç bir şey yok yumurtalıkların gayet sağlıklı demişti. Sadece düzensiz olduğun için yumurtlama gününü denk getiremiyor olmanız doğal demişti. Açıkçası daha bir senelik evli bile değilim. Ondan çok takmadan kafama sakince ilerlemek istiyordum, ama düzensiz olduğum için ya hiç hamile kalamazsam diye saçma sapan bir korku sarıyor insanı :/

Selam, adet gecikmesinin 7.gününde test yapsam doğru sonuç alır mıyım? Yoksa 10 günü geçmeli mi

Hayır kullanmadım hiç. Ama kullanmak istiyorum. Eczaneden reçetesiz de alınıyor dimi?
Yani doktorum pcos demedi ama düzensiz olduğun için pcos gibi diyebiliriz dedi. Kist milyon hiç bir şey yok yumurtalıkların gayet sağlıklı demişti. Sadece düzensiz olduğun için yumurtlama gününü denk getiremiyor olmanız doğal demişti. Açıkçası daha bir senelik evli bile değilim. Ondan çok takmadan kafama sakince ilerlemek istiyordum, ama düzensiz olduğum için ya hiç hamile kalamazsam diye saçma sapan bir korku sarıyor insanı :/
yumurtalama zamanları ilişki olmazsa malesef çok ama çok zor oluşur gebelik. ben innovita ovülasyon testi kullandım . internetten sipariş verdim. ben kendimi tanımak adına ne zaman yumurtluyorum acaba diye meraktan almıştım . hatalı testi hiç çıkmadı . tavsiye ederim . bence kesinlikle ovülasyon ile takip etmelisiniz.

yumurtalama zamanları ilişki olmazsa malesef çok ama çok zor oluşur gebelik. ben innovita ovülasyon testi kullandım . internetten sipariş verdim. ben kendimi tanımak adına ne zaman yumurtluyorum acaba diye meraktan almıştım . hatalı testi hiç çıkmadı . tavsiye ederim . bence kesinlikle ovülasyon ile takip etmelisiniz.
adet olacak mıyım 7 mayısta onu bekliyip ovülasyon testi alayım o zaman. NErden sipariş verdiniz

bi de şunu demek istiyorum . gerçekten insan hissediyor. daha ortada hiçbir şey yokru fena hastalandık eşimle. ev ecza dolabı gibi oldu . hastalıktan öldüm ama ağrı kesici bile içmedim. eşim kızdı yok dedim içmeyeceğim. içimde hep bir şey vardı. hep hamileyim ben dedim. hatta babam ekimde vefat etti benim . daha hiç test yapmamıştım mezara gittim sırf bunu söylemek için , ilk ona söyledim daha ben bile bilmiyorken . babam galiba dede oluyorsun dedim :) çünkü öyle hissetmiştim :) ilk kime söyledin diyenlere diyorum İLK BABAM ÖĞRENDİ diye :) çok istemişti torun görmek ama nasp olmadı :KK200:
Bu aralar o kadar duygusalım ki ağlattı yazınız. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏

Dayanamadım test yaptım, tek çizgi çıktı her zaman ki gibi. Hiç anne olamayacakmışım gibi hissediyorum…

X