Gebelik hakkinda

Ska02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
45
16
21
Kizlar gebeligimin 5 haftasındayim beyaz kremsi akıntım oluyor aynı durumu yaşayan War mi lütfen yardımcı olurmusunuz neyden dolayı oluyor .

Normal rahim bebeği dış etkenlerden korumak için hamilelikte akıntı üretimini arttırır

Hayır herhangi bir şey kullanmıyorum 5 haftalık gebeyim sürekli regl olacakmışim hisi oluyor kasik ağrısından ve bugün beyaz akıntı olunca korktum
Korkma canım gebelikte akıntı yoğunluğu ve rengi değişir. İç çamaşırlarını sık sık değiştir. Kokuyu takip et kötü koku varsa doktora gitmeyi ihmal etme. Kırmızı yeşil akıntı falan kötü yani kanama veya enfeksiyon belirtisi olmadığı sürece sorun yok. Kahverengi bile normal ama bazen enfeksiyon da kahverengi akıntı yapıyormuş o yüzden dikkatli olmak gerek

Korkma canım gebelikte akıntı yoğunluğu ve rengi değişir. İç çamaşırlarını sık sık değiştir. Kokuyu takip et kötü koku varsa doktora gitmeyi ihmal etme. Kırmızı yeşil akıntı falan kötü yani kanama veya enfeksiyon belirtisi olmadığı sürece sorun yok. Kahverengi bile normal ama bazen enfeksiyon da kahverengi akıntı yapıyormuş o yüzden dikkatli olmak gerek
Teşekkür ederim 😊 sadece ilk gebeliğim olduğu için sürekli bir endişe içindeyim

X