Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Ama en son ilişkiniz ne zaman oldu bende aynı durumdayım son ilişkim 14 gün önce olmuştu 2 gün önce 1.3 çıktı acilde kafam karışık

sizinle bir şey paylaşmak istiyorum kızlar belki aramızda sağlık çalışanı da varsa beni ve bizleri aydınlatırsa sevinirim eski bir hemşire bayandan duydum beta hcg değeri ilşkiden yani döllenmeden hemen ertesi gün artmaya başlıyormuş. hatta buna örnek şöyle birşey söylerdi dokturumız naptın sabah kalkıp test vermeye mi geldin dermiş bu ne kadar doğru öyleyse tüm tezler çürür bu durumda

Adet günüm yarın beta yükselişim nasıl sizce ilk 23 iki gün sonra 78 bugün 259 çıktı arkadaşlar

Merhaba. Regle 11-12 gün kala lekelenme, kasık ağrısı gibi bazı belirtiler yaşadım. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Regle 7 gün kala (6 Mayıs'ta) HCG 2 çıktı, regle 2 gün kala yani 11 Mayıs'ta tekrar test yaptırdım, 2.5 çıktı. Değerlerin negatif olduğunu biliyorum ve gebelik olsa daha fazla yükselirdi diye düşünüyorum ama regl sonrası yükselme ihtimali de olabiliyormuş. Uygulamaya göre regl günüm dündü. Normalde de 1-2 gün gecikme olabiliyor. O yüzden tekrar test yaptırmak için bekliyorum. Daha önce böyle bir durum yaşayan, HCG değeri regl öncesi düşük çıkıp regl olduktan sonra yükselen oldu mu?

Kızlar selam bana da yardımcı olur musunuz çok stres yaptım çünkü 10 mayıs beta 45
14mayıs beta 143 düşük mü ilerliyo acaba

Merbaha arkadaşlar, kalp atışı için 5 hafta erken değil mi? Alttan muane etti kalp atışını alamadık bir hafta sonra gel dedi. İlk gebeliğimde de 2 aylık kalp atışı olmadığından kürtaj oldm

X