Gebelik belirtisi olarak göğüs ağrısı yaşadınız mı

Benim de ilk haftalarda erken gebelik testinde bir tam kırmızı diğeri silik çıkmıştı 2 gün sonra kan testi verdiğimde sonuç pozitifti

Ben hamile olduğumu öğrendikten sonra başladı göğüs şişliği, hamile olduğumu öğrendiğimde hiç bir belirtim yoktu. Önceki aylarda olan tüm belirtilerim adet belirtisiymiş. Regle 7 gün kala da hiç bir belirtim yoktu. Çok fazla dinlemeyin kendinizi. Regl geciktiren sonra test yapın.

Ben hamile olduğumu öğrendikten sonra başladı göğüs şişliği, hamile olduğumu öğrendiğimde hiç bir belirtim yoktu. Önceki aylarda olan tüm belirtilerim adet belirtisiymiş. Regle 7 gün kala da hiç bir belirtim yoktu. Çok fazla dinlemeyin kendinizi. Regl geciktiren sonra test söylüyorsunuz
Ben hamile olduğumu öğrendikten sonra başladı göğüs şişliği, hamile olduğumu öğrendiğimde hiç bir belirtim yoktu. Önceki aylarda olan tüm belirtilerim adet belirtisiymiş. Regle 7 gün kala da hiç bir belirtim yoktu. Çok fazla dinlemeyin kendinizi. Regl geciktiren sonra test yapın.
Doğru söylüyorsunuz bir anda öyle ağrım şişlik olunca heves etmiştim ama sanırım yine yanıldım Beyşehir artık umarım yinede boşa heves etmiş olmam

Doğru söylüyorsunuz bir anda öyle ağrım şişlik olunca heves etmiştim ama sanırım yine yanıldım Beyşehir artık umarım yinede boşa heves etmiş olmam
Kasmayın kendinizi, hayırlısı ne zamansa o vakit gelsin inşallah. Belirti arıyor insan çok iyi anlıyorum ama benim hiç bir belirtim olmadı. 1,5 yıl boyunca her ay olan belirtiler gebe kaldığım ay olmadı. Hep regl belirtisiymiş dedim. Hamile olduğumu öğrendikten sonra başladı göğüs ağrısı, kasık ağrısı. Allah gönlünüze göre versin inşallah.

Kasmayın kendinizi, hayırlısı ne zamansa o vakit gelsin inşallah. Belirti arıyor insan çok iyi anlıyorum ama benim hiç bir belirtim olmadı. 1,5 yıl boyunca her ay olan belirtiler gebe kaldığım ay olmadı. Hep regl belirtisiymiş dedim. Hamile olduğumu öğrendikten sonra başladı göğüs ağrısı, kasık ağrısı. Allah gönlünüze göre versin inşallah.
Amin inşallah bakayım cuma günü test pazartesi doktor munanem var inşallah güzel haberler alırım

Göğüs ağrım geçti diyebileceğim şekilde azaldı 😞 gebelik olsa azalmazsın değil mi 😞😞
Azaliyo belirtiler surekli olmuyo yoksa hamilelik cekilmez olurdu , agrilar sancilar hic biri surekli olmuyo. Gogus ucundaki sıkınca olan sızı hep oluyo sadece

Benim enteresan bi şekilde hamile kaldığım ay reglime 10 gün kala göğsüm ağrımaya başladı. Normalde ağrımadığı için dikkatmi çekti. Bağışıklığım düştü yoğun bi grip yaşadım. Burnumda minik kanamalar oldu. Baş ağrısı vs derken reglim olmadan hamile olduğuma emin oldum testim negatif çıktı . Meğerse sonradan silik çizgi olmuş, çöpü boşaltırken gördüm. Şuan 17 haftalık hamileyim. Bu benim deneyimim tabi ama sizi anlıyorum o dönemler ben de çok fazla forum okudum. İnsan çok merak ediyor🥰

X