Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Ben de sizinle bekliyorum benim regl günüm pazar günü… Bu ay çok çok farklı şeyler hissettim boşa olmadığına inanmak istiyorum çünkü bel ağrısı kasık ağrısı kasık batması göğüs ucumda karıncalanma hepsini hissediyorum yumurtlama günlerimden itibaren
Merhaba, bunu yazdığınız da hamilemiydiniz acaba?

Merhaba, bende de benzer belirtiler vardı, bugün kan testi verdim, beta hcg değeri 2 olarak görünüyor ama tam küsüratıyla ne kadar olduğu görünmüyor. Regle 6-7 gün kala sonuc bu. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama forumlarda ve pek çok sitede de gebelik alameti yok ise sonuç 0 veya 0.xxxx olur genelde diye okudum. Böyle bir durum yaşayan, önce negatif çıkıp regl daha da yaklaşınca değerleri sonradan yükselen oldu mu?

Merhaba arkadaşlar. Regle 11-12 gün kala (1-2 Mayıs'ta) lekelenme, kasık ağrısı gibi bazı belirtiler yaşadım. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Regle 7 gün kala (6 Mayıs'ta) HCG 2 çıktı, regle 2 gün kala yani 11 Mayıs'ta tekrar test yaptırdım, 2.5 çıktı. Değerlerin negatif olduğunu biliyorum ve gebelik olsa daha fazla yükselirdi diye düşünüyorum ama regl sonrası yükselme ihtimali de olabiliyormuş. Uygulamaya göre regl günüm dündü. Normalde de 1-2 gün gecikme olabiliyor. O yüzden tekrar test yaptırmak için bekliyorum. Daha önce böyle bir durum yaşayan, HCG değeri regl öncesi düşük çıkıp regl olduktan sonra yükselen oldu mu?

30 Kasımda son adetimi oldum. Aralık ayının 14ünde yumurtlama günümdü. Eşimle ayın 12si ve 14ünde korunmasız ilişkiye girdik. Hatta dün akşam kasık ağrısı yaşadım adet sancısı gibiydi. Ve 4-5 gündür göğüslerim çok şişler. Normalde adet belirtilerim de böyle olur ayırt edemiyorum... Olursa ilk gebeliğim olacak inşallah... Ne zaman öğrenebilirim en erken :)

Erkenden anlayanları tebrik ediyorum gerçekten. Bugün tam 9 haftalığım hiç bir belirtim yok🥹

X