Fsh yüksek

aybek4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2023
21
8
34
Arkadaşlar akıl verin tüp bebeğe başlayacaktım fsh 43 çıktı iptal edildi bilgisi olan bana napmam gerektiğini söylermi 😔😔😔😔😔😔😔

Arkadaşlar akıl verin tüp bebeğe başlayacaktım fsh 43 çıktı iptal edildi bilgisi olan bana napmam gerektiğini söylermi 😔😔😔😔😔😔😔
Cıyclo progranava kullan canım doktorum vermişti hem adeti düzenliyor hem fsh düşürüyor aile hekimi yazıyor canım bende işe yaradı

Selam cnm amh değerim kaç acaba ?
Benim amh 0,03 başka yerde de 001 cıktı
Benimde fah 35 ile durumumu öğrendim lütfen macun vs kullanma derim daha beter ediyor hayıt macunu ile 10 lü seviyeye düşürürüm diye umarken fsh 50 ye cıktı zor adet oldum. Sonra arı sütü bal polen karışımı kullandım fsh 74 e cıktı korktum tüp bebgee gittim doktor bu niye bu kadar yükselmiş anlamadım dedi. Doğum kontrol hapı verdi yasmin onu bitene kadar kullan dedi bitince adet olunca gel dedi. O bitti adet oldum Fsh 35 cıktı. Doktor tedaviye başlayalım dedi biz 2 ay daha doğal deneyelim dedik. Ama demekki geçici bi düşme yaşadım bilemiyorum çünkü şimdi tekrar adet olamıyorum ve sıcak basmam başladı 47 gündür adet olamadim

Selam benim amh en son 0,053 yok bişe kullanmıyorum araştırıyorum ama çaresizlik kötü bekleyişteyim

Merhaba benimde fsh bir yıl boyunca her ay düzenli arttı doktor düşmez tüp bebek tedavisu dedi bu arada fsh 14.94 tü ben erken olduğu için kabul etmedim sonra hayıt çayı içtim dün kan verdim bugün baktım 12.31 e düşmüş. Ben faydasını gördüm. İçmeye devam etcem.bence herkeste farklı etkisi olabilir

Merhaba benimde fsh bir yıl boyunca her ay düzenli arttı doktor düşmez tüp bebek tedavisu dedi bu arada fsh 14.94 tü ben erken olduğu için kabul etmedim sonra hayıt çayı içtim dün kan verdim bugün baktım 12.31 e düşmüş. Ben faydasını gördüm. İçmeye devam etcem.bence herkeste farklı etkisi olabilir
Çok duyuyorum hayıt otunu deniycem ama tadı zehir zar zor içerim

X