Form Çayı

nySsia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
79
0
33
proser form çayını kullanan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olurlar mı ?

İÇERİĞİ :

ÖZEL FORMÜL

18 Çeşit Bitki ve Faydaları

Adaçayı : Bağırsak gazlarını giderir. İdrar ve tek söktürür.

Anason : Hazmı kolaylaştırır.

Altınotu : İdrar söktürücü, safra attırıcı etkisi vardır.

Ardıç : Pankreasın normal çalışmasını sağlar. Vücutta biriken suyu attırır.

Biberiye : Hazımsızlığı giderir. İdrar ve adet söktürür. Safra ifrazatını arttırır.

Civanperçemi : Hazımsızlığı ve kansızlığı giderir.

Çıbanotu : Hazımsızlığa, mide rahatsızlığına faydası vardır.

Defne Yaprağı : Terletir, ateş düşürür, vücuda rahatlık verir, hazmı kolaylaştırır.

Funda Yaprağı : İshali keser, idrar söktürür.

Hıltan : Böbrekler üzerinde rahatlatıcı etkisi vardır.

Kekik : Bedeni kuvvetlendirir, hazmı kolaylaştırır.

Kiraz Sapı : Kabızlığı giderir, idrar söktürücü özelliği vardır. Sivilceleri önler, susuzluğu giderir, vücudun direncini artırır.

Kuşburnu : İdrar söktürür, ishali keser, vücudun direncini artırır.

Mersin Yaprağı : Mesane iltihaplarını ve mide ağrılarını giderir.

Mısır Püskülü : İdrar yollarını temizleyici ve harareti giderici etkileri vardır.

Nar Çiçeği : Vücudu kuvvetlendirir, ishali keser.

Papatya Çiçeği : Ateş düşürücü etkisi vardır, spazmı çözer, terletir. Sinirleri yatıştırıcı etkisi vardır, bağırsak gazlarını giderir.

Sinameki : Sinir sistemini düzenleyici olumlu etkileri vardır. Buna ilaveten böbrekler üzerinde olumlu etkileri vardır.

Özel Karışım İçinde Neden 18 Çeşit Bitki Bulunmaktadır?

Halk arasında bitkinin yan etkisi yoktur diye bir kanaat oluşmuştur. Oysa salt bitki, bağırsakları hızlı çalıştırarak vücuttan su atılmasına sebep olur. Bu durum ilk etapta kilo kaybına neden olmakla beraber, ileride bağırsak tembelliği gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Proser Form’da, diğer form çaylarında bulunan idrar sökücü bitkilerin yanında, bu bitkilerin olası yan etkilerini ortadan kaldıran, hatta bünyeyi daha da kuvvetlendiren ve hastalıklara karşı direnç kazandıran kuşburnu, ıhlamur, kekik, adaçayı, gibi bilenen ve toplum olarak tükettiğimiz bitkiler vardır. Bugüne kadar bu çok önemli ayrıntı tüketiciye güven vermiş ve Proser Form’u diğer zayıflama çaylarından ayırmıştır.

Merhaba ben Doğuç Çay'ın sade veya kayısılı form çayını kullanmanızı öneririm, bu verdiğiniz markayı gözüm tutmadı çünkü aynı anda hem mushil giderici hem mushil edici ot bir arada kullanılmaz...Bilindik markalardan şaşmayın...

napıcam bilemedim,
fiyatı 75 tl ama sitedeki yapılan yorumlar çok etkiledi.
ayrıca diyet uzmanları hep arayıp sorularınızı falan alıyor sabırlı şekilde cevaplıyor :)
bilemediiim.

çayı tesadüfen internette gördüm
yorumlar ilgi çekiyor ama yine de inanmak konusunda şüpheliyim...
ürünü kullananan var mı acaba?

napıcam bilemedim,
fiyatı 75 tl ama sitedeki yapılan yorumlar çok etkiledi.
ayrıca diyet uzmanları hep arayıp sorularınızı falan alıyor sabırlı şekilde cevaplıyor :)
bilemediiim.

75 liraya zaten aktardan istediğin karışımı yaptırabilirsin canım bu çaya gerek yok ki:) Anason,rezene biberiye bunlar sana yeter ha ben karışım yapmaya uğraşamam diyorsanda bahsettiğim doğuş form çayından al.

75 lira çok ya bencede cnm :))
bunların adını yaz git bi aktara daha ucuza gelir :))

X