Onkoloji - Kanser ve Türevleri FOLİKÜLER LENFOMA TEDAVİSİİİİ

fulcicek01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2012
84
8
37
Merhaba arkadaşlar bir önceki konumu okuyanlar var mı bilmiyorum ama annemin sonucları çıktı foliküler lenfoma 2. Evre... doktor şu an için kemoterapi vermeyeceğiz Bekle ve İzle yapacağız kontroller yapacağız dedi... içim hiç rahat degil bu şekilde canlı bomba gibi bekliyoruz bu konuda benzer tedavi gören ya da bu konuda bilgili arkadaşlar var ise cevap yazarsanız cok sevinirim

Annenize acil şifalar diliyorum. Böyle ciddi durumlarda ikinci bir uzman görüşü almak her zaman faydalıdır. Başka doktora da göründünüz mü?

Başka doktorada gösterdik ayrıca akrabalarımız da doktor onlara da sorduk şu an için uygun bu kontrol ve bekleme dediler... hastalık belirtileri olan yüksek ateş aşırı terleme aşırı kilo kaybı iştahsızlık gibi belirtiler olmadığı için bu şekilde kontrol olacak dedi belirli aralıklarla

Merhabalar. Öncelikle çok geçmiş olsun . Banada iki ay önce Foliküler Lenfoma teşhisi konuldu. Üç farklı doktora gittim ve aynı şeyleri söylediler. Ç ay arayla kontrollü gözlem yani bekle ve gör denilen yöntemi uygulayacaklarmış. Sizinle bu konuyla ilgili konuşmak ve görüşmek isterim. Kendimi gerçekten çok yalnız hissediyorum bu hastalıkla alakalı. Çünkü çevremde benim gibi bu hastalıkla mücadele eden bir hasta tanımıyorum. Rabbimden annenize ve bütün hasta olan kardeşlerimize yanı sıra banada acil şifalar vermesini diliyorum.

Merhabalar. Öncelikle çok geçmiş olsun . Banada iki ay önce Foliküler Lenfoma teşhisi konuldu. Üç farklı doktora gittim ve aynı şeyleri söylediler. Ç ay arayla kontrollü gözlem yani bekle ve gör denilen yöntemi uygulayacaklarmış. Sizinle bu konuyla ilgili konuşmak ve görüşmek isterim. Kendimi gerçekten çok yalnız hissediyorum bu hastalıkla alakalı. Çünkü çevremde benim gibi bu hastalıkla mücadele eden bir hasta tanımıyorum. Rabbimden annenize ve bütün hasta olan kardeşlerimize yanı sıra banada acil şifalar vermesini diliyorum.
Merhabalar çok geçmiş olsun durumunuz nedir acaba inşallah iyisizdr şuan bnde endişe duyan biri olarak bir kaç soru sorabilirmym

X