Folikasit Içmelimiyim???

besincimevsim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
298
0
41
merhaba ben haziran da bebk düşünüyorum...3-4 ay önceden folik asit içmek bebeğin beyin gelişimi için iyiymiş diye duydum..bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşır mısınız?

merhaba ben haziran da bebk düşünüyorum...3-4 ay önceden folik asit içmek bebeğin beyin gelişimi için iyiymiş diye duydum..bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşır mısınız?

evet canım mutlaka kullan çok önemli bebek için yararlı o yüzden hamiş kalmadan içmek önemliiii allah sanada bebiş nasip etsin inşallah

evet canım içmelisin, sağlıklı bebiş sahibi olmak istiyorsan mutlaka iççç, allah sana da bebiş nasip etsin inşşş

içmenizden bi zarar gelmez doktorum hamilelik düşünenler için 3 ay önceden başlamalı şeklinde bilgi vermişti bende sürekli içtim zararı yok....

evet canım mutlaka 2-3 ay önce başlamalısın.Bana 2 ay önceden vermişti.Folbiol adlı ilacı günde 1 tane içiyordum.Birde bunlara ilaveten herhangi bir vitaminde almalısın.Vucudu her türlü hamileliğe hazırlıyormuş çünkü,ben doktorumun tavsiyesine uydum.Sende bir düşün istersen.yerimseniben

içmen gerekli folbiol gram olarak fazla ve fiyatı 1.5 ytl falan folikasit B9 vitamini aslında fazlası vucuttan idrarla atılyor zararı yok korkma

ben bu konuda bi yazı yazdım bence mutlaka oku. folik asit kullanmalısın mutlaka. folik asit doğal bi çok besindede mevcut, ama dr. lar mutlaka takviye yapıyor. özellikle anne karnındaki bebeğin bazı doğumsal rahatsızlıklarını engellemek için anne folik asidi (folibol ise ) günde 1 tablet almalı. yinede dr. danışmadan hareket etme... ben gebe kalınmadan yapılması gerekenler hakkında, bi kaç başık altında nacizhane edindiğim bilgileri aktardım.gebelik bölümü ama sayfa olarak gerilerde sanırım 3-4 üncü sayfalarda gezersen mutlaka görürsün...

kesinlikle kullan bence
benim doktorum 3 ay öncesinde basla 9 ay iceceksin dedi
elevit kullanıyorum
gunde 1 tok
bence istah aciyor ve kilo aldırıyor :)))

X