Onkoloji - Kanser ve Türevleri Fitoterapi ile tümör tedavisi

ankara istanbul gibi büyük şehirdemisiniz uzmanların en iyileri bu şehirdeler çünkü.ben özelde tedavi gördüm hep maalesef çok pahalı tedavisi ilacı.bazı ilaçları aerikadan getirttim türkiyede satılmıyor çünkü.nöbet bend e çok geçirdim ama ameliyattan 4 ay sonra kesildi yavaş yavaş.keşke iyi huylu olsaydı babanızın tümörleri .çok diliyorum iyileşmesini damdan düşenin halini damdan düşen anlarmış çünkü.acill şifalarr güçlü olunnn siz de
Ankaradayız. Ameliyatını Prof.Dr yaptı. Progresif hastalık diye geçiyor maalesef. Bizim çabamız daha kaliteli iyi bir yaşam sürmesini sağlamak. Doktoruna ameliyat olursa ne olur diye sormuştuk. Bir torununu daha görebilme şansı doğar demişti. 1 gün bile insan hayatı için çok değerli sizde bilirsiniz. Rabbim size de şifa versin🤲

Merhabalar, konuyu görünce yazmak istedim
Benimde kayınpederim suan tedavi görüyor
Kemoterapi aldı, radyooterapi aldı
Biz yaklasık altı ay kadar fitoterapi tedaviside aldık yani bitkisel ilaçlar kullandık
Ancak kanserin gerilemesinde hiç bi etkisi olmadı
Sadece vücuda dinçlik verdi bi süre o kadar
Üstelik canfeza sezgin gibi bu alanda isim yapan bi doktordan fitoterapi tedavsi aldık
Bi süre sonra bitkisel ilaçlar karaciğer enzımlerini yükseltmeye basladı ve bıraktık
Suan ozon tedavisi ve yüksek doz c vitamini tedavisi alıyoruz
Bu tedavi başarılı gidiyor gibi kemoterapi ilaçlarının tan etkilerini azalttı
Suan genel hal olarakta daha iyi
Eğer imkanlarınızı zorlayıp bi tedavi yaptırcaksınız ozon ve c vitamini tedavisini arastırın derim
Her neye karar verirseniz şifa olur insallahhh
Geçmiş olsun çok

Allah şifa versin . Benim de annem için sormuştuk kemoterapi alırken kullanma dedı doktorumuz. Bazen ilaçlar bırbırıyle etkileşime geciyor. Zaten benim verdiğim ilaçları alırken bilinmeyen bir şey almasını istemem. Denetimsiz ilaçlar dedi. Bazıları tarım bakanlığı onaylı ama onun şartları çok kolay Sağlık Bakanlığı daha detaylı inceliyor. İlaç olmayan karısımlar ne ortamda toplanıyor nedır ne degıldır belli degıl. Tadı genelde çok kötü hastaya eziyet yük olan şeyler dedi.
Annem yine de tümör çok ilerlediğinde kullanmıştı ama bir işe yaramadı ve maddi yükü de vardı. Bir de bilindik biriyse o kadar şikayetvar vs sitede hakkında ne şikayet yazılmış mutlaka inceleyin.
Anneannem kullanmadı.
Bizde ailesel brca diye bir gen pozitifliği var kanser riski yüksek. Bende kontrol olacağım düzenli.
Allah korusun İlerde kanser olursam kullanmam. Büyük de konuşmayım ama

Hiç bir bilgim yok
Sadece babacığınıza geçmiş olsun deyip Allah'ım cuma gününün yüzüne bol şifalar versin size demeye geldim

Merhabalar, konuyu görünce yazmak istedim
Benimde kayınpederim suan tedavi görüyor
Kemoterapi aldı, radyooterapi aldı
Biz yaklasık altı ay kadar fitoterapi tedaviside aldık yani bitkisel ilaçlar kullandık
Ancak kanserin gerilemesinde hiç bi etkisi olmadı
Sadece vücuda dinçlik verdi bi süre o kadar
Üstelik canfeza sezgin gibi bu alanda isim yapan bi doktordan fitoterapi tedavsi aldık
Bi süre sonra bitkisel ilaçlar karaciğer enzımlerini yükseltmeye basladı ve bıraktık
Suan ozon tedavisi ve yüksek doz c vitamini tedavisi alıyoruz
Bu tedavi başarılı gidiyor gibi kemoterapi ilaçlarının tan etkilerini azalttı
Suan genel hal olarakta daha iyi
Eğer imkanlarınızı zorlayıp bi tedavi yaptırcaksınız ozon ve c vitamini tedavisini arastırın derim
Her neye karar verirseniz şifa olur insallahhh
Geçmiş olsun çok
Merhaba bu ozon ve c vitamini dediğiniz tedavinin etkileri nasıl oldu ve siz nerde yaptırdınız

İyi akşamlar kızlar
Başlıkta belirttim aslında. Fitoterapi ile kanser tedavisi alan oldu mu aranızda ? Ailesi yakını vs.
Biz kemoterapi,radyoterapi her şeyi yaptık. Tümör kötü huylu ve ilerleyen bir türden.
Fitoterapiyi duyduk,Allahtan ümit kesilmez diyerekten bunu da denemeye karar verdik. Fakat bazı olumsuz yorumlar okudum kafam karıştı. Bazı hastalara verilen bitkisel ilaçlar dokunuyormuş. Daha kötü oluyorlarmış. Bilgisi olan varsa diye konu açtım. Cevaplarınızı dikkatle okuyacağım. Şimdiden teşekkürler. Rabbim tüm hastalara şifa versin , bizim hastamıza da versin 🤲
Gecmis olsun biz daha kemoya bile baslayamadık haftaya belki aksilk cıkmazsa yapılacak fitoterapi de düsündük siz yaptırdınız mı

Merhaba bu ozon ve c vitamini dediğiniz tedavinin etkileri nasıl oldu ve siz nerde yaptırdınız
Merhabalar
Benim kayınpederim almıstı bu tedavileri
Hastalığıyla alakalı direkt olarak pozitif bi etki göremedik ama kemoterapi radyoterapi süreçlerinde vücut direncini arttırdı
O süreçleri daha kolay atlatmasını sağlamıştı
Biz kayınpederimi kaybettik, ancak 6 ay ömür verdikleri hastalığa yaklasık 1,5 sene kadar dayandı
Tabi Allahın takdiri
Biz halkalıda almıstık, bi doktor hanım ofisinde bu tarz tedaviler yapıyor
İsterseniz özelde kartının fotoğrafını atabilirim

Kanser şöyle bir hastalık; tek bir hücrenin DNA diziliminde mutasyon gelişir ve vücudun kontrol mekanizmaları (DNA dizilimindeki yanlış yerleşmeleri ve eşleşmeleri farkeden mekanizmalar, bağışıklık sisteminin savunma hücreleri ve kimyasalları...) bu hücreyi yok edemediğinde kontrolsüz çoğalıp büyüyen bir kitle oluşur. Zamanla çevre ve uzak organlara yayılır (metastaz). Cerrahi olarak bu kitleyi çıkarabilirsiniz, kemoterapi, radyoterapi, immunoterapi, sıcak kemoterapi, ısıtarak, yakarak, hedefe yönelik kemoterapi... gibi yöntemlerle tedavi edersiniz. Temel tedavi, hücresel düzeyde DNA ve yeni oluşan antijenik özelliklere karşı çoğalmayı engelleyici ilaçlarla olur. Örneğin radyoterapi kanser hücresi DNA'sında kırıklara sebep olarak hücreyi öldürür. Kemoterapi de kanser hücrelerinin DNA/KROMOZOM/MİTOZ BÖLÜNME fazlarına etki eder.

Kanser tedavisinde ilaçlar ve yöntemler oldukça karmaşık ve uzun dönem araştırmalarla piyasaya sunulur. Bilimsel tıp dışı yöntemlerin çoğu bir kısım insanların tecrübesine dayanmaktadır ve dünya tıp literatüründe yayınlanmış araştırma ve faydasını gösterir sonuçları %99'unda yoktur. Bir ot veya kimyasal türevi düşünün ki gidip kanserli hücreyi bulacak, yapışacak, içine girecek, DNA'sını etkileyecek. Üzgünüm böyle bir şey yok. Bağışıklık sistemini güçlendirmek belki biraz işe yarayabilir bunu ayrı tutuyorum. Tıp da bazen biter ve kanserli hastada yapacak bir şey kalmaz, hasta ve yakınları bu dönemden itibaren fantastik alternatif tıp diye bir alana yönelmekte ve ne yazık ki şarlatanların oyuncağı olmakta. Çaresiz kalan insanların bu yönelimlerini de anlayabiliyorum.

İyi akşamlar kızlar
Başlıkta belirttim aslında. Fitoterapi ile kanser tedavisi alan oldu mu aranızda ? Ailesi yakını vs.
Biz kemoterapi,radyoterapi her şeyi yaptık. Tümör kötü huylu ve ilerleyen bir türden.
Fitoterapiyi duyduk,Allahtan ümit kesilmez diyerekten bunu da denemeye karar verdik. Fakat bazı olumsuz yorumlar okudum kafam karıştı. Bazı hastalara verilen bitkisel ilaçlar dokunuyormuş. Daha kötü oluyorlarmış. Bilgisi olan varsa diye konu açtım. Cevaplarınızı dikkatle okuyacağım. Şimdiden teşekkürler. Rabbim tüm hastalara şifa versin , bizim hastamıza da versin 🤲
Kanser şöyle bir hastalık; tek bir hücrenin DNA diziliminde mutasyon gelişir ve vücudun kontrol mekanizmaları (DNA dizilimindeki yanlış yerleşmeleri ve eşleşmeleri farkeden mekanizmalar, bağışıklık sisteminin savunma hücreleri ve kimyasalları...) bu hücreyi yok edemediğinde kontrolsüz çoğalıp büyüyen bir kitle oluşur. Zamanla çevre ve uzak organlara yayılır (metastaz). Cerrahi olarak bu kitleyi çıkarabilirsiniz, kemoterapi, radyoterapi, immunoterapi, sıcak kemoterapi, ısıtarak, yakarak, hedefe yönelik kemoterapi... gibi yöntemlerle tedavi edersiniz. Temel tedavi, hücresel düzeyde DNA ve yeni oluşan antijenik özelliklere karşı çoğalmayı engelleyici ilaçlarla olur. Örneğin radyoterapi kanser hücresi DNA'sında kırıklara sebep olarak hücreyi öldürür. Kemoterapi de kanser hücrelerinin DNA/KROMOZOM/MİTOZ BÖLÜNME fazlarına etki eder.

Kanser tedavisinde ilaçlar ve yöntemler oldukça karmaşık ve uzun dönem araştırmalarla piyasaya sunulur. Bilimsel tıp dışı yöntemlerin çoğu bir kısım insanların tecrübesine dayanmaktadır ve dünya tıp literatüründe yayınlanmış araştırma ve faydasını gösterir sonuçları %99'unda yoktur. Bir ot veya kimyasal türevi düşünün ki gidip kanserli hücreyi bulacak, yapışacak, içine girecek, DNA'sını etkileyecek. Üzgünüm böyle bir şey yok. Bağışıklık sistemini güçlendirmek belki biraz işe yarayabilir bunu ayrı tutuyorum. Tıp da bazen biter ve kanserli hastada yapacak bir şey kalmaz, hasta ve yakınları bu dönemden itibaren fantastik alternatif tıp diye bir alana yönelmekte ve ne yazık ki şarlatanların oyuncağı olmakta. Çaresiz kalan insanların bu yönelimlerini de anlayabiliyorum.

Babamı 1 sene önce kaybettik bir arkadaş yeni yazınca bende cevap vermiştim konu öne geçti sanırım. Bilgiler için teşekkür ederim başkalarına faydası olur umarım.

Merhabalar
Hastalığıyla alakalı direkt olarak pozitif bi etki göremedik ama kemoterapi radyoterapi süreçlerinde vücut direncini arttırdı
Biz kayınpederimi kaybettik, ancak 6 ay ömür verdikleri hastalığa yaklasık 1,5 sene kadar dayandı
Tabi Allahın takdiri
İsterseniz özelde kartının fotoğrafını atabili
Merhabalar
Tabi Allahın takdiri
Merhabalar
Tabi Allahın takdiri
Basınız sağolsun, bende babam icin araştırıyorum kemoterapiye başlayacak bağışıklık kazanması için düsünüyoruz o süreci rahat atlatması icin olur paylasırsanız sevinirim 🙏🏻 Hastalığının cinsi neydi ne türüydü bizede 3-6 ay arası ömür verdiler pankreas ca

Basınız sağolsun, bende babam icin araştırıyorum kemoterapiye başlayacak bağışıklık kazanması için düsünüyoruz o süreci rahat atlatması icin olur paylasırsanız sevinirim 🙏🏻 Hastalığının cinsi neydi ne türüydü bizede 3-6 ay arası ömür verdiler pankreas ca
Geçmiş olsun. Sarılık varsa karaciğerden yerleştirilen bir kateter, safrayı dışarı alarak çok yardımcı olacaktır. Belirgin bel ve sırt ağrısı varsa vücuda yapıştırılan narkotik ağrı kesiciler var, Algoloji veya Onkoloji doktorları yazıyor. Zayıflama ve yeme-içmede zorluk varsa kutu halinde yoğun kalorili beslenme ürünleri (mama) iyi gelir. Hala kemoterapi şansı varsa alsın.

Geçmiş olsun. Sarılık varsa karaciğerden yerleştirilen bir kateter, safrayı dışarı alarak çok yardımcı olacaktır. Belirgin bel ve sırt ağrısı varsa vücuda yapıştırılan narkotik ağrı kesiciler var, Algoloji veya Onkoloji doktorları yazıyor. Zayıflama ve yeme-içmede zorluk varsa kutu halinde yoğun kalorili beslenme ürünleri (mama) iyi gelir. Hala kemoterapi şansı varsa alsın.
Sağolun🙏🏻🙏🏻 Evet bunların hepsi yapıldı kemoterapi günü haftaya farklı tür destek olabilecek yöntemler var mı diye yine araştırarak şansımı denemek istemiştim tesekkürler ilginize

Merhaba babanız nasıl suan

Merhaba babanız nasıl suan
Merhaba sonlara yaklastık sanırım doktorlar hastalığın ilerlediğini söylüyorlar karın sismesi ve ayak sismesi var bu organların artkk calısmadıgını gösteriyormuş hastanede yatıyor babam 2 defa kemo görebildi fitoterapi vs görmedi

X