Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Anneler günümüz kutlu olsun kalben anneler 💐🥰 aylardır takip ediyorum gelişmelerinizi. Eşimle biz de bu yola yeni girecek olanlardanız. Önümüzdeki günlerde randevumuzu oluşturup başvuru yapacağız inşallah. Uzun bir süreç bekliyor. Allah herkese sağlıkla kavuşmayı nasip etsin yavrularına 🤲🏼

Anneler günümüz kutlu olsun kalben anneler 💐🥰 aylardır takip ediyorum gelişmelerinizi. Eşimle biz de bu yola yeni girecek olanlardanız. Önümüzdeki günlerde randevumuzu oluşturup başvuru yapacağız inşallah. Uzun bir süreç bekliyor. Allah herkese sağlıkla kavuşmayı nasip etsin yavrularına 🤲🏼
Tebrik ederim sizi bu kararinizdan dolayı çok güzel heyecanli ve bol sabır gerektiren bir yol herşey gönlünüzce olsun

İnşallah inşallah o kadar yakinizki sizin kavuşmanız benim heyecanımı dahada arttıra
inşallah sırayla hepimiz bu sene kavuşalım yavrularımıza, bu aralar çok yavaş ilerliyor hiç arayasım yok ama 3 ay kim dayanacak aramadan şöyle 10-15 düşse hızlıca ne güzel olurdu

X