Vücut Kremleri Etkili nemlendiren, güzel ve kalıcı kokan, tüylenme yapmayan vücut losyonu arıyorum

Vücut kremleri, losyonlar
Aklıma gelmişken yazayım. Kremli duş jelini kullandım birkaç kez. Evet gerçekten de diğer duş jellerine göre daha yumuşak yapıyor cildi. Ama özellikle kokusuna bayıldımm :KK36:. Benim aldığım gratisten La Petit Marseillais pembe şişe. Acayip güzel kokuyor, ama ben duştan sonra da bir sürü losyon kullandığım için koku uzun süre kalmıyor tabi o ayrı.

Hanımlar aşırı kuruluk için en son Bioderma Atoderm serisinin yıkama jeli ve losyonunu aldım. Gerçekten etkili, şimdiye kadar niye kullanmamisim diye hayıflandım resmen. Çok memnunum o yüzden burada paylaşmak istedim ki, belki başkalarına da faydası olur :KK66:.

Ben kuruluk ve kasinti alerjik sebeplerden dolayı Bioderma Atoderm Intensive Baume kullaniyorum uzun sure nemlendirip yumuşatıyor kuruluktan dolayi kasintiyi engelledi artik alerjik birdurumla karsilasmadim kullandigim surede keske cok onceleri kesfetseydim 1yildir kullaniyorm ozellikle kisin vazgecilmez kremim olur kendisi siddetle tavsiye ederim arkadaslar bittikce aliyorum

Ben kuruluk ve kasinti alerjik sebeplerden dolayı Bioderma Atoderm Intensive Baume kullaniyorum uzun sure nemlendirip yumuşatıyor kuruluktan dolayi kasintiyi engelledi artik alerjik birdurumla karsilasmadim kullandigim surede keske cok onceleri kesfetseydim 1yildir kullaniyorm ozellikle kisin vazgecilmez kremim olur kendisi siddetle tavsiye ederim arkadaslar bittikce aliyorum
Aynen katılıyorum, ben de çok memnunum :rapci:

cildim alıştı artik aliskanlik yapiyor cnm oyuzden baska birsey kullanmiyorum uzun zmandir surekli kullandigim birsey var sonunda.... birde sampuani falan olsa dimi sampuanimi henuz bulamadim
Seninle aynı durumdayım resmen, keşke bu kadar etkili şampuan da olsa. Şimdiye kadar kullandığım hiçbir şampuandan memnun kalmadım. Senelerdir arıyorum.

Valla canım kendi saçım adına konuşayım. Benim saçlarımı hiçbirşeyin adam edebileceğini zannetmiyorum, artık ümidim kalmadı bu konuda. Kabullenmeye çalışıyorum.
Benim aylardir yogun bir dokulme var mevsimsel degil gectgmz baharda basladi kisacik kestirdim hala devam etti kesilmedi yatak yerler evin her tarafina dökülüyor buda beni cok rahatsiz ediyor bende kabullendm artik doktora gitmedm sadece sampuanimi ariyorum

X